Iwona Jachnik

Agent Nieruchomości

Pytana o to, dlaczego pracuje jako agent nieruchomości, Iwona odpowiada bez wahania: „moją pasją jest pomaganie ludziom”. Chce, aby marzenia stawały się rzeczywistością. Lata edukacji, zdobywania wiedzy, doświadczeń i pracy z ludźmi doprowadziły Iwonę do tego, co sprawia Jej największą satysfakcję. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym doświadcza, że do sukcesu, tak jak do szczęścia, nie
można dążyć. Dla Niej miarą sukcesu jest rozwój osobisty i zawodowy uwzględniający inspirację, motywację i uczenie się przez całe życie.

Niewątpliwym atutem Iwony jest identyfikowanie się z autentycznymi potrzebami Klienta, co tylko potwierdzają opinie zadowolonych osób, z którymi współpracuje. Zawsze uśmiechnięta, ciesząca się życiem i czerpiąca z niego pełnymi garściami. Swoją skuteczność opiera na dobrych relacjach z ludźmi. Wychodząca z założenia „chcieć to móc” – wielokrotnie wychodziła zwycięsko z sytuacji pozornie nie do rozwiązania. Zapewne dlatego, że kieruje się w życiu zasadą „niemożliwe nie istnieje”.
Prywatnie szczęśliwie zakochana, praktykująca zachowanie zdroworozsądkowej równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Entuzjastka aktywnego i zdrowego stylu życia. Zaraża optymizmem i pozytywnym podejściem do codziennego życia.


When asked, why she works as a real estate agent, Iwona answers without hesitation: 'my passion is helping people'. She wants to make the dreams come true. Years of education, gaining knowledge, experience and working with people have led Iwona to the moment in her life which gives her the greatest satisfaction. In both private and professional lives she experiences that chasing success and happiness is not the key. Success is her guide for personal and professional development through inspiration, motivation and long life learning.Iwona's undoubted strength is identifying with the client's authentic needs, which is confirmed by the opinions of satisfied people she works with. Always smiling, enjoying life and taking full advantage of it. Her effectiveness is based on good relationships with people. On the assumption of 'where there's a will there's a way' – she emerged victorious against seemingly unsolvable situations several times. The credo that is still guiding her life: 'impossible is nothing'. Privately, she is in love, practicing a common sense balance between work and private lives. She is an enthusiast of an active and healthy lifestyle. She sends positive energy into the world.

Rekomendacje

Pani Iwona to młoda, kreatywna i bardzo ciepła osoba, która liczy się z potrzebami klienta Referencje - Alicja i Zbigniew Budziarscy

Pani Iwona to młoda, kreatywna i bardzo ciepła osoba, która liczy się z potrzebami klienta. Referencje - Alicja i Zbigniew Budziarscy.

Pani Iwona przy przeprowadzeniu transakcji kupna mieszkania okazała się bardzo pomocna i otwarta.

Pani Iwona to młoda, kreatywna i bardzo ciepła osoba, która liczy się z potrzebami klienta. Była naszym agentem w kupnie nieruchomości w Łodzi przy ul. Piasta. Jest osobą godną zaufania i polecenia. Pani Iwona przy przeprowadzeniu transakcji kupna mieszkania okazała się bardzo pomocna i otwarta. Posiada dobrą znajomość tematu o rynku nieruchomości. Dodatkowo jest niezwykle sympatyczną, spokojną i wrażliwą osobą, która zaraża entuzjazmem innych ludzi. Składamy serdeczne podziękowania Pani Iwonce za duże zaangażowanie i pomoc przy nabyciu mieszkania.

 Alicja i Zbigniew Budziarscy
 

Napisz do mnie