połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Joanna Biskupiak

Menadżer Oddziału/ Broker Nieruchomości

Wierzy w potęgę rozwiązań prostych lecz niekoniecznie łatwych. Absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Łódzkiej oraz Wydziału Zarządzania w SWSPiZ w Łodzi. Od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem i aranżacją nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej pracy, pozwala jej na ukazanie klientowi potencjału drzemiącego w nieruchomości. Lubi wyzwania i wierzy, że każda nieruchomość ma szansę znaleźć nabywcę, dla którego będzie ona jego miejscem na ziemi.

Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy pozwalają jej na budowanie dobrych relacji z ludźmi. Prywatnie lubi dobre filmy, podróże oraz relaksowanie się przy dobrej muzyce w domowym zaciszu za miastem.

Rekomendacje

Izabela i Piotr Kozioł

Freedom Nieruchomości" cechuje się profesjonalizmem i rzetelnością. Głównie współpracowaliśmy z Panią Joanną Biskupiak, która już podczas pierwszego spotkania wywarła na nas dobre wrażenie - była bardzo dobrze przygotowana, w wyczerpujący sposób odpowiadała na wszystkie pytania dotyczące interesującej nas nieruchomości. Kontakt z biurem był bardzo dobry, wszelkie formalności przebiegały sprawnie, a kolejne etapy transakcji były nam tłumaczone krok po kroku, mogliśmy liczyć na wsparcie i wyrozumiałość. Wszystkie Panie z biura nieruchomości wykazywały się zaangażowaniem i wysoką kulturą osobistą. Serdecznie polecamy Freedom Nieruchomości!

Napisz do mnie