Joanna Biskupiak

Starszy specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Wierzy w potęgę rozwiązań prostych lecz niekoniecznie łatwych. Absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Łódzkiej oraz Wydziału Zarządzania w SWSPiZ w Łodzi. Od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem i aranżacją nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej pracy, pozwala jej na ukazanie klientowi potencjału drzemiącego w nieruchomości. Lubi wyzwania i wierzy, że każda nieruchomość ma szansę znaleźć nabywcę, dla którego będzie ona jego miejscem na ziemi.

Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy pozwalają jej na budowanie dobrych relacji z ludźmi. Prywatnie lubi dobre filmy, podróże oraz relaksowanie się przy dobrej muzyce w domowym zaciszu za miastem.

Rekomendacje

Sebastian Olejarz

Pani Joanna cechuje się wysoką kulturą osobistą, pełnym profesjonalizmem oraz empatią. Referencje- Sebastian Olejarz.

Dzięki niej mogliśmy spełnić nasze marzenie.

Pani Joanna podczas transakcji kupna mieszkania była bardzo wspierająca proces od umowy rezerwacyjnej do podpisania aktu notarialnego przenoszącego własność. Pani Joanna cechuje się wysoką kulturą osobistą, pełnym profesjonalizmem oraz empatią, dzięki której dostosowuje komunikację w zależności od sytuacji. Dzięki niej mogliśmy spełnić nasze marzenie. 

 

Sebastian Olejarz

Pani Joanna podczas transakcji kupna mieszkania była bardzo wspierająca proces od umowy rezerwacyjnej do podpisania aktu notarialnego przenoszącego własność.

Pani Joanna cechuje się wysoką kulturą osobistą, pełnym profesjonalizmem oraz empatią, dzięki której dostosowuje komunikację w zależności od sytuacji.

Dzięki niej mogliśmy spełnić nasze marzenie.

 

Kupujący

Sebastian Olejarz

Napisz do mnie