Joanna Biskupiak

Starszy specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Wierzy w potęgę rozwiązań prostych lecz niekoniecznie łatwych. Absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Łódzkiej oraz Wydziału Zarządzania w SWSPiZ w Łodzi. Od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem i aranżacją nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej pracy, pozwala jej na ukazanie klientowi potencjału drzemiącego w nieruchomości. Lubi wyzwania i wierzy, że każda nieruchomość ma szansę znaleźć nabywcę, dla którego będzie ona jego miejscem na ziemi.

Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy pozwalają jej na budowanie dobrych relacji z ludźmi. Prywatnie lubi dobre filmy, podróże oraz relaksowanie się przy dobrej muzyce w domowym zaciszu za miastem.

Rekomendacje

Makowski Paweł

Polecamy współpracę z panią Joanną i biurem Freedom. Referencje- Makowski Paweł.

To była udana współpraca, warta ceny.

Polecamy współpracę z panią Joanną i biurem Freedom. Dzięki wskazówkom związanym z odświeżeniem mieszkania, sesją fotograficzną przeprowadzoną przez biuro i wyłącznością na sprzedaż naszego mieszkania- udało się sprzedać mieszkanie w krótkim czasie w cenie 1200 wyższej niż cena startowa. Gratulujemy wyniku Pani Joannie i sobie. To była udana współpraca, warta ceny. 

 

Makowski Paweł
 

Napisz do mnie