Joanna Biskupiak

Broker Nieruchomości

Wierzy w potęgę rozwiązań prostych lecz niekoniecznie łatwych. Absolwentka Architektury Wnętrz na Politechnice Łódzkiej oraz Wydziału Zarządzania w SWSPiZ w Łodzi. Od kilkunastu lat zajmuje się projektowaniem i aranżacją nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Doświadczenie, zdobyte podczas wieloletniej pracy, pozwala jej na ukazanie klientowi potencjału drzemiącego w nieruchomości. Lubi wyzwania i wierzy, że każda nieruchomość ma szansę znaleźć nabywcę, dla którego będzie ona jego miejscem na ziemi.

Zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy pozwalają jej na budowanie dobrych relacji z ludźmi. Prywatnie lubi dobre filmy, podróże oraz relaksowanie się przy dobrej muzyce w domowym zaciszu za miastem.

Rekomendacje

Polecam Państwa usługi świadczone przez Panią Joannę Biskupiak w zakresie sprzedaży nieruchomości Referencje - Jerzy Czernek

Polecam Państwa usługi świadczone przez Panią Joannę Biskupiak w zakresie sprzedaży nieruchomości. Referencje - Jerzy Czernek.

Moja transakcja została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, w krótkim czasie i w sposób satysfakcjonujący obie strony transakcji.

Polecam Państwa usługi świadczone przez Panią Joannę Biskupiak w zakresie sprzedaży nieruchomości. Moja transakcja została przeprowadzona bardzo profesjonalnie, w krótkim czasie i w sposób satysfakcjonujący obie strony transakcji.

Jerzy Czernek
 

Napisz do mnie