#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Krystian Ćwik

Agent Nieruchomości

Z natury pełen ambicji oraz energii do działania. Pomysł związany z nieruchomościami narodził się przypadkiem w jego głowie, zaczerpnięcie wiedzy związanej z tą tematyką poskutkowało złapaniem bakcyla i znalezieniem się w obecnym miejscu czyli w biurze Freedom Nieruchomości.
Krystian jest osobą, która lubi wyzwania i tylko taka praca daje mu chęć do dalszego rozwoju. Nie lubi stać w miejscu, pragnie stale poszerzać i czerpać wiedzę z coraz to nowszych zagadnień. Nieruchomości to płaszczyzna na której może się niezwykle rozwijać. Tutaj odnajduje się świetnie. Jego gadatliwość w tym aspekcie jest niesamowitą zaletą.

Bycie agentem nieruchomości wiąże się z kontaktem z ludźmi co jest dla niego bardzo istotne w pracy. Z przyjemnością stawia sobie kolejne cele do zrealizowania, pomimo młodego wieku stają się one coraz wyższe.

Swój wolny czas spędza biegając po boisku i kopiąc w piłkę. Jest to dla niego najlepsza forma aktywności. Dodatkowo będąc po szkole turystycznej z chęcią poznaje kulturę krajów spoza Europy. Dalekie podróże nie są mu obce. Wracając z nich w głowie tworzą mu się nowe pomysły, dzięki którym ma jeszcze więcej chęci do dalszego ulepszania się w dziedzinie związanej z nieruchomościami.

Rekomendacje

Magdalena Wójcik

Pan Krystian Ćwik na przełomie listopada i grudnia 2019 roku zajmował się pośrednictwem sprzedaży mojego mieszkania znajdującego się w centrum Łodzi, w kamienicy. Zakres współpracy obejmował pośrednictwo w sprzedaży, organizację sesji zdjęciowej z profesjonalnym fotografem, home staging oraz organizację dni otwartych w mieszkaniu, a także pomoc w organizacji sprzedaży.
Ze wszystkich zadań Pan Krystian wywiązał się w 100%. Moje mieszkanie było wystawione w innej agencji przez rok. Pan Krystian sprzedał je w 2 tygodnie od momentu podpisania umowy o pośrednictwo, osiągając taką cenę jaką chciałam. 
Współpraca przebiegła na najwyższym możliwym poziomie. Bardzo cenię sobie kontakt z Panem Krystianem, który zawsze odbiera, zawsze oddzwania i odpisuje i dla którego absolutnie nic nie stanowi kłopotu, jedynie wyzwanie.
Z czystym sumieniem polecam!
 

 Magdalena Wójcik

Napisz do mnie