połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Magdalena Włodarczyk (Zwolińska)

Agent Nieruchomości

Optymistka, która nie boi się wyzwań. Zawsze stara się dostrzegać pozytywy, nawet kiedy na pierwszy rzut oka ich nie widać. Ceni sobie szczerość i pracę zespołową. W pracy agenta nieruchomości podoba jej się możliwość ciągłego rozwoju, utrzymywania kontaktu z ludźmi i pomocy im, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczęła od pracy w biurze rzeczoznawcy majątkowego.
Uwielbia podróżować, oglądać zachody słońca, poznawać nowe kultury i smaki, a przy tym rozwijać swoją pasję, jaką jest fotografia.

Rekomendacje

Marcin Skrzyński

Chciałbym Pani serdecznie podziękować za pomoc w zakupie działki w Teodorowie. Dzięki Pani ogromnemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do obowiązków służbowych, proces zakupu nieruchomości – poczynając od przedstawienia oferty, poprzez negocjacje cenowe, a kończąc na sporządzeniu niezbędnych dokumentów – zakończył się sukcesem. Szczególnie cenię sobie troskę o niezakłócony przebieg transakcji, jaką okazywała Pani na każdym jej etapie. Nawet podczas Pani urlopu, kiedy powinna Pani wypoczywać i skupiać się na prywatnych aspektach życia, wykazywała Pani zainteresowanie sprawami zawodowymi związanymi z zakupem działki w Teodorowie, dzięki czemu mogłem poczuć się jak klient ‘VIP’. Ponadto, była Pani zawsze gotowa na udzielenie odpowiedzi na wszelkie pytania związane z transakcją – nawet poza godzinami Pani pracy – przez co bez zwłoki otrzymywałem informacje, o które prosiłem. Współpraca z Panią była dla mnie dużą przyjemnością, a tym samym radość z zakupu działki i nieruchomości na niej położonej była podwójna.

Napisz do mnie