Magdalena Włodarczyk (Zwolińska)

Agent Nieruchomości

Optymistka, która nie boi się wyzwań. Zawsze stara się dostrzegać pozytywy, nawet kiedy na pierwszy rzut oka ich nie widać. Ceni sobie szczerość i pracę zespołową. W pracy agenta nieruchomości podoba jej się możliwość ciągłego rozwoju, utrzymywania kontaktu z ludźmi i pomocy im, dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu. Swoją przygodę z nieruchomościami rozpoczęła od pracy w biurze rzeczoznawcy majątkowego.
Uwielbia podróżować, oglądać zachody słońca, poznawać nowe kultury i smaki, a przy tym rozwijać swoją pasję, jaką jest fotografia.

Rekomendacje

Janina i Czesław Reguła

Pani Magdalena jest osobą walczącą o Klienta. Cierpliwa, odpowiadająca na każde pytanie. Potrafi zainteresować klienta pracą swojego Biura budując świadomość jego pełnego profesjonalizmu i dając poczucie bezpieczeństwa. Kompetentna. Pokazała to we współpracy z nami. Zawsze miła, uśmiechnięta, pełna empatii i chęci pomocy w miarę potrzeby. Bardzo sprawna zawodowo. Kobieta z talentem, w tego typu działalności. Obserwowaliśmy też współpracę, między p. Magdaleną a osobami tworzącymi Zespół zawodowy, w doprowadzeniu transakcji do finału. Będziemy polecać zainteresowanym firmę Freedom Nieruchomości w Łodzi centrum ze względu na waszych pracowników ze szczególnym wskazaniem na osobę Pani Magdaleny Włodarczyk. Dziękujemy.

Napisz do mnie