Magdalena Wojciechowska

Starszy specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Inżynier budownictwa. Przez ostatnie lata zajmowała się zarządzaniem i eksploatacją nieruchomości - jest licencjonowanym zarządcą. Chęć zdobycia nowych doświadczeń skierowała ją w stronę obrotu nieruchomościami. Do Freedom Nieruchomości przekonało ją niestandardowe podejście do sprzedaży.
Nieustannie dąży do perfekcji. Rzeczowość, profesjonalizm i umiejętność analitycznego myślenia są gwarantem jej skuteczności w wykonywaniu powierzonych zadań. Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność słuchania pozwala jej budować pozytywne relacje z ludźmi co sprzyja indywidualnemu traktowaniu każdego klienta, właściwemu rozpoznawaniu jego potrzeb i rozwiązywaniu problemów.
Prywatnie miłośniczka Beskidu Niskiego, literatury i wędrówek z psem.

Rekomendacje

Ewa Owczarek

Pozdrawiam serdecznie mając nadzieję na kolejne okazje do współpracy! Referencje- Ewa Owczarek.

Bardzo dobry kontakt, rzetelna ocena sytuacji i cenne wskazówki dla niedoświadczonej w temacie klientki.

Chciałabym serdecznie podziękować za sprawny i profesjonalny sposób współpracy w zakresie pośrednictwa w wynajmie nieruchomości. Bardzo dobry kontakt, rzetelna ocena sytuacji i cenne wskazówki dla niedoświadczonej w temacie klientki ;) Załatwianie nawet najtrudniejszych spraw w tak miłej i pełnej zrozumienia atmosferze, to czysta przyjemność :)  Całość spraw związanych z wynajmem została załatwiona niezwykle szybko, z zachowaniem jednocześnie wysokich standardów obsługi. Jako zadowolona klientka z pewnością będę polecać znajomym Panią i biuro pośrednictwa nieruchomości, które Pani reprezentuje. Pozdrawiam serdecznie mając nadzieję na kolejne okazje do współpracy!

 

Ewa Owczarek
 

Napisz do mnie