Magdalena Wojciechowska

Starszy specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Inżynier budownictwa. Przez ostatnie lata zajmowała się zarządzaniem i eksploatacją nieruchomości - jest licencjonowanym zarządcą. Chęć zdobycia nowych doświadczeń skierowała ją w stronę obrotu nieruchomościami. Do Freedom Nieruchomości przekonało ją niestandardowe podejście do sprzedaży.
Nieustannie dąży do perfekcji. Rzeczowość, profesjonalizm i umiejętność analitycznego myślenia są gwarantem jej skuteczności w wykonywaniu powierzonych zadań. Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność słuchania pozwala jej budować pozytywne relacje z ludźmi co sprzyja indywidualnemu traktowaniu każdego klienta, właściwemu rozpoznawaniu jego potrzeb i rozwiązywaniu problemów.
Prywatnie miłośniczka Beskidu Niskiego, literatury i wędrówek z psem.

Rekomendacje

Hanna Szmidla

Hanna Szmidla

Pani Magdalenie Wojciechowskiej powierzyłam pośrednictwo przy sprzedaży domu jednorodzinnego. Podczas współpracy dała się poznać jako osoba posiadająca wysoki stopień  empatii, co zaowocowało dobrymi wspólnymi relacjami.  Jest osobą pracowitą, swoje obowiązki wykonuje na wysokim poziomie.  Posiada umiejętność trafnego doradzania przy  podejmowaniu decyzji związanych ze sprzedażą nieruchomości.

Rekomenduję współpracę z Panią Magdaleną Wojciechowską.

 Hanna Szmidla

Napisz do mnie