Malwina Wolska

Agent Nieruchomości

Osoba energiczna i ambitna. Głód nowych wyzwań oraz potrzeba pracy "w ruchu" sprawiły, że postanowiła spróbować swoich sił w obrocie nieruchomościami. Wybrała Freedom gdyż ceni sobie partnerstwo, zaangażowanie i indywidualne podejście do klientów oraz dobrą atmosferę. Lubi podążać nieprzetartymi szlakami i poszerzać swoje horyzonty.
Analityczne spojrzenie na świat pozwala jej uważnie analizować każdą sytuację, co przydaje się podczas planowania strategii działania dla klienta.
Prywatnie jest mamą wspaniałego przedszkolaka, dzięki któremu potrafi odnaleźć świeżą perspektywę i optymizm w każdej sytuacji. W wolnych chwilach lubi biegać po lesie na imprezach ASG. Aktywnie bierze udział w imprezach rekonstrukcji historycznej, uwielbia również capoeirę i pole dance.

Rekomendacje

Anna Bednarz

Polecam Panią Malwinę Wolską jako osobę kompetentną i zaangażowaną w swoją pracę. Referencje- Anna Bednarz.

Chciałabym serdecznie polecić usługi Pani Malwiny Wolskiej z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi.

Chciałabym serdecznie polecić usługi Pani Malwiny Wolskiej z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi. Pani Malwina pośrednicząc w transakcji kupna mieszkania wykazała dużą wiedzę na temat rynku nieruchomości jak też posiadała wysokie kompetencje w zakresie obsługi klienta. Komunikacja była płynna, kolejne etapy zakupu mieszkania przebiegły bez zbędnej zwłoki. Polecam Panią Malwinę Wolską jako osobę kompetentną i zaangażowaną w swoją pracę.

 

Anna Bednarz
 

Napisz do mnie