połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Patrycja Bednarek

Agent Nieruchomości

Komunikatywna, ambitna i pełna optymizmu. Lubi pracę z ludźmi. Umiejętnie potrafi wysłuchać i zrozumieć potrzeby klientów, doradzić i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Zawsze uśmiechnięta, spokojna i opanowana. W pracy ważne są dla niej dobra atmosfera i gra zespołowa.

Bliscy cenią w niej empatię i możliwość dostosowania się do różnych sytuacji. Prywatnie żona i mama cudownej córeczki. Wolny czas lubi spędzać w hamaku z książką, na rowerze lub podróżując.

Rekomendacje

Danuta Olczyk

Panie Patrycja Bednarek i Pamela Panek bardzo pomogły mi w sprzedaży mieszkania. Profesjonalnie i rzetelnie przeprowadziły usługę od początku do końca. Panie są dobrze zorientowane, całkowicie zaangażowane i pomocne w fachowym podejściu do klienta. wyróżniają się taktem, cierpliwością i wysoką kulturą osobistą. Otrzymałam niezbędną pomoc, informacje oraz wskazówki dotyczące wszelkich formalności przy załatwianiu sprzedaży mieszkania. Odpowiadały na wszystkie pytania i przeprowadziły bezpiecznie całą transakcję. Jestem zadowolona ze współpracy i śmiało mogę polecić biuro Freedom Nieruchomości wszystkim szukającym profesjonalnej pomocy przy sprzedaży nieruchomości.

Napisz do mnie