połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Przemysław Mularczyk

Dyrektor Oddziału

Szczęśliwy człowiek, żyjący pasją. Uwielbia pracować z ludźmi bo wierzy, że każdy członek załogi wnosi coś dobrego do zespołu. Nauczył się budować dobre relacje międzyludzkie podczas służby w Marynarce Wojennej RP oraz pracując w strukturach międzynarodowych NATO za granicą. Przez lata, inwestując w nieruchomości, poznał branżę od strony praktycznej. Wyznawca doktryny jakości profesora Andrzeja Blikle. Chciałby budować biznes tak skutecznie jak Richard Branson. Aktywnie uprawia sport i wyznaje zasady zdrowego stylu życia.

What happens when a person enjoying investing in home properties, loving working with people, having a Navy background runs his own real estate agency? An unbeatable combination of genuine expertise in building relations and passion in buying, selling and renting properties can only lead to building a great team giving best possible treatment to the customers who appreciate a premium service.

Follower of the Total Quality Management strives to run a business like prof. Andrzej Blikle or Richard Branson. His unquestionable amount of energy and passion must be burned in active sport activities all year long. A healthy life-style makes him balanced in life and looking positively into the future.

Rekomendacje

Grażyna i Tomasz Grzesik

Może ktoś powiedzieć, że nasza współpraca była "normalna", więc dziękuję za tą "normalność", ale na tle innych firm jesteście WYBITNI!

W imieniu własnym i mojej żony serdecznie dziękuję za profesjonalne pośrednictwo w wynajmie mojego mieszkania przy ulicy Liściastej. Pani Ewa Cieślak i Magdalena Wojciechowska stając się dla nas wizytówką Waszej firmy przeprowadziły całość spraw tak, jak brzmi motto Waszej firmy - perfekcyjnie i profesjonalnie. Dziękujemy min. za:

- przygotowanie nieruchomości (zapoznanie z mieszkaniem i dodatkowe ustalenia telefoniczne dot. wyposażenia mieszkania),

- sesje foto, (zrobić zdjęcie pomieszczenia – mieszkania tak, aby pokazać jego zalety nie jest łatwe),

- działania reklamowe, spotkania z potencjalnymi najemcami (nie braliśmy w nich udziału co jest dla nas oszczędnością czasu),

- informowanie nas o przebiegu każdej prezentacji,

- doradztwo i prowadzenie negocjacji z potencjalnymi najemcami,

- miłą i szybką obsługę podczas finalizacji najmu

Należy nadmienić, że Pani Ewa Cieślak jest osobą bardzo miłą, kontaktową ,otwartą na potrzeby klienta co świadczy o jej profesjonalnej postawie, obowiązkowości i fachowości. Jej wyczucie, takt i zrozumienie naszej sytuacji oraz obaw, było dla niej powodem do uspokojenia nas podczas zorganizowanego spotkania i konsultacji z Dyrektorem Oddziału w Łodzi Panem Przemysławem Mularczykiem. Za to wszystko jeszcze raz dziękujemy.

Grażyna i Tomasz Grzesik

 

 

Napisz do mnie