połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Roger Pietkiewicz

Agent Nieruchomości

Podchodzący zawsze z dystansem do siebie, pełny energii i zawsze uśmiechnięty. Lubi wyróżniać się na tle innych oraz uwielbia sprzedaż. Jego historia ze sprzedażą zaczęła się na plaży. Jako "Kolbiarz", tak siebie nazywając, musiał pokazać siebie, aby wyróżnić się na tle innych i zostać najlepszym sprzedawcą kukurydzy na plaży.
Jego ogromna pasja do sprzedaży przeniosła się na arenę nieruchomości. Gdzie jak sam twierdzi czuję, że się spełnia. Uwielbia wyzwania, lubi mocne wrażenia i przygody. To wszystko zapewnia mu praca w nieruchomościach. Spełnia się duchowo i każda sprzedaż przynosi mu ogromną radość.Teraz jako główny cel stawia sobie zostanie najskuteczniejszym agentem nieruchomości w Polsce.
Do sprzedaży podchodzi bezwzględnie profesjonalnie dodając do tego odrobinę dobrego humoru. Jeżeli chodzi o sprawy pieniężne jest zawsze konkretny i szczery "do bólu". Koncentruje się na swoim zadaniu i nie ustąpi póki zadanie nie będzie wykonane.
Prywatnie uwielbia sport, trenuje między innymi kalistenike i poledance. Uwielbia przygody
i wędrówki w nieznane. Jak sam uważa podróże najbardziej nas rozwijają. Dodatkowo showman, wystąpił w dwóch teleturniejach "Postaw na Milion" oraz "Następny Proszę". Kocha kamerę. Rozwija też swoje umiejętności aktorskie tworząc swoje filmy i zdobywając serca fanów w Social Mediach.

Rekomendacje

Ewelina Borkowska

Serdeczne podziękowania dla Pana Rogera Pietkiewicza. Mimo trudnego czasu (pandemia) udało się nam sprzedać mieszkanie bardzo szybko i w bardzo dobrej cenie. Roger to dynamiczny i pełen optymizmu młody człowiek. Nie ukrywam, że jego optymizm udzielił się również nam. Od samego początku otoczył nas profesjonalną opieką, nasze zaangażowanie w sprzedaż było ograniczone do niezbędnego minimum. Na bieżąco byliśmy informowani o podejmowanych działaniach. Podziękowania również dla Pani Marty, która dołączyła podczas finalizacji sprzedaży. Bardzo miła i kompetentna osoba. Nie sądziliśmy, że sprzedaż mieszkania będzie tak bezproblemowa, a zaoszczędzony czas i bezstresowe oczekiwanie na finał jest warte każdego procenta prowizji. Gorąco polecamy!!!

Napisz do mnie