#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Roger Pietkiewicz

Agent Nieruchomości

Podchodzący zawsze z dystansem do siebie, pełny energii i zawsze uśmiechnięty. Lubi wyróżniać się na tle innych oraz uwielbia sprzedaż. Jego historia ze sprzedażą zaczęła się na plaży. Jako "Kolbiarz", tak siebie nazywając, musiał pokazać siebie, aby wyróżnić się na tle innych i zostać najlepszym sprzedawcą kukurydzy na plaży.
Jego ogromna pasja do sprzedaży przeniosła się na arenę nieruchomości. Gdzie jak sam twierdzi czuję, że się spełnia. Uwielbia wyzwania, lubi mocne wrażenia i przygody. To wszystko zapewnia mu praca w nieruchomościach. Spełnia się duchowo i każda sprzedaż przynosi mu ogromną radość.Teraz jako główny cel stawia sobie zostanie najskuteczniejszym agentem nieruchomości w Polsce.
Do sprzedaży podchodzi bezwzględnie profesjonalnie dodając do tego odrobinę dobrego humoru. Jeżeli chodzi o sprawy pieniężne jest zawsze konkretny i szczery "do bólu". Koncentruje się na swoim zadaniu i nie ustąpi póki zadanie nie będzie wykonane.
Prywatnie uwielbia sport, trenuje między innymi kalistenike i poledance. Uwielbia przygody
i wędrówki w nieznane. Jak sam uważa podróże najbardziej nas rozwijają. Dodatkowo showman, wystąpił w dwóch teleturniejach "Postaw na Milion" oraz "Następny Proszę". Kocha kamerę. Rozwija też swoje umiejętności aktorskie tworząc swoje filmy i zdobywając serca fanów w Social Mediach.

Napisz do mnie