Sylwia Śmiałkowska

Menadżer Oddziału/ Broker Nieruchomości

Optymistka, która uwielbia podróże - wtedy najlepiej odpoczywa, czerpie inspiracje i uzupełnia siły do działania. W pracy ceni sobie profesjonalizm i zaangażowanie. Lubi współpracować z innymi ludźmi i wymieniać się doświadczeniami, zadowolenie klientów jest dla niej priorytetem.

W wolnych chwilach łapie momenty za pomocą aparatu fotograficznego. Oprócz nieruchomości interesuje się modą, zdrowym stylem życia i aranżacją wnętrz.

Rekomendacje

Dorota Jóźwiak

Od jakiegoś czasu jesteśmy z mężem na etapie kupowania mieszkania i chcę bardzo tutaj pochwalić podejście Pani Sylwii Śmiałkowskiej z Freedom. Muszę przyznać, że nie byliśmy z mężem "łatwymi klientami". Mimo tego Pani Sylwia Śmiałkowska wykazała się cierpliwością i pełnym profesjonalizmem. Ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania, ale dziękujemy za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas. Pani Sylwia była dostępna pod telefonem o każdej porze dnia i służyła pomocą i dobrą radą. Widać było, że do swojej pracy podchodzi bardzo rzetelnie, co było miłym zaskoczeniem biorąc pod uwagę, że wcześniej nie mieliśmy dobrego zdania o pośrednikach z innych biur, którzy również nas obsługiwali. Jeżeli miałabym komuś polecać skorzystanie z usług biura nieruchomości to zdecydowanie polecam Panią Sylwię Śmiałkowską.

 Dorota Jóźwiak
 

Napisz do mnie