Zobacz jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Wojciech Włodarczyk

Agent Nieruchomości

Łodzianin z urodzenia, kochający i znający swoje miasto na wylot. Dzięki zainteresowaniom związanym z rozwojem Łodzi zaczął się także uważnie przyglądać lokalnemu rynkowi nieruchomości. Dzięki temu jest nie tylko agentem z zawodu, ale też z pasji.

Perfekcjonista, który zawsze lubi doprowadzić każdą sprawę do końca. Wojtek jest energiczny, ambitny oraz zawsze wesoły. Lubi poszerzać swoją wiedzę, jest otwarty na ludzi i na nowe pomysły.

Wolne chwile najchętniej spędza aktywnie. Uwielbia podróże, zwiedził już ponad 30 krajów świata i ciągle mu mało.

W głowie ma zawsze pomysł na następną wyprawę. Kocha dziką przyrodę, góry i wyprawy z plecakiem.

Rekomendacje

Lech Wołłk-Łaniewski

Po zakończeniu transakcji sprzedaży mieszkania z przyjemnością wyrażam szczere zadowolenie z działalności łódzkiego oddziału Freedom Nieruchomości. Nie będąc mieszkańcem Łodzi napotykałem na więcej trudności w załatwianiu spraw urzędowych. Mimo to wszystkie czynności, będące w gestii firmy Freedom zostały wykonane skrupulatnie i bez opóźnień. Szczególne wyrazy uznania chcę przekazać Panu Wojciechowi Włodarczykowi - osobie realizującej moją sprzedaż. Wykazał bardzo duże zaangażowanie i profesjonalizm, a nadto okazał się osobą niespotykanie życzliwą i uczynną. Kończąc jestem przekonany o dalszym powodzeniu firmy ku zadowoleniu klientów. Lech Wołłk-Łaniewski

Napisz do mnie