Biuro nieruchomości Łódź Wierzbowa

Biuro nieruchomości
Freedom Łódź Wierzbowa

ul. Wierzbowa 21, 90-227 Łódź
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Łódź Wierzbowa

Pokaż więcej (59)

Nasi ludzie

Mariusz Wieczorek Starszy specjalista ds. sprzedaży nieruchomości ŁódźWierzbowa

Mariusz Wieczorek

Starszy specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
Monika Grzeląska Dyrektor Oddziału ŁódźWierzbowa

Monika Grzeląska

Dyrektor Oddziału
Anna Pawlicka Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości ŁódźWierzbowa

Anna Pawlicka

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości
Jakub Ziąbka Agent Nieruchomości ŁódźWierzbowa

Jakub Ziąbka

Agent Nieruchomości
Bogusława Karczewska Agent Nieruchomości ŁódźWierzbowa

Bogusława Karczewska

Agent Nieruchomości
Michał Grzeląska Dyrektor Oddziału ŁódźWierzbowa

Michał Grzeląska

Dyrektor Oddziału
Magdalena Stępień Fotograf / Home stager ŁódźWierzbowa

Magdalena Stępień

Fotograf / Home stager

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Stoisz przed wyborem biura nieruchomości w Łodzi? Posiadasz dom lub mieszkanie, które chcesz sprzedać jak najszybciej, aby uniknąć niepotrzebnych kosztów, zaoszczędzić czas i energię? A może chcesz sprzedać po jak najwyższej cenie?

Zdajemy sobie sprawę, że Twoje mieszkanie jest jednym z Twoich największych skarbów, przez co czujemy się jeszcze bardziej za nie odpowiedzialni. Do każdej kolejnej, powierzonej nam nieruchomości podchodzimy indywidualnie, z tak samo pozytywnym nastawieniem i z jeszcze większym zaangażowaniem. Kliknij w referencje poniżej i przekonaj się sam, co mówią o nas inni! Każdy z nas ma inną osobowość, inne doświadczenia, inne przygody sprzedażowe za sobą. To właśnie ta różnorodność scala nas w jeden, świetnie funkcjonujący sprzedażowy organizm.

Nie czekaj, zadzwoń do nas lub po prostu przyjdź na kawę do naszego biura nieruchomości w Łodzi, przy ul. Wierzbowej 21!

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Łódź Wierzbowa

Włodzimierz Nawrocki

Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA.

Panią Annę Pawlicką z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi przy ul. Wierzbowej poznałem kupując mieszkanie na wolnym rynku. Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. Brak jakichkolwiek kłopotów, pewność, że nie będzie wad prawnych w naszym postępowaniu przy kupnie. Kiedy postanowiliśmy sprzedać swoje stare mieszkanie, oboje z żona powierzyliśmy tą sprawę Pani Annie Pawlickiej. I znów możemy napisać: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. I ta pewność, że Pani Anna pilnuje wszystkiego od strony organizacyjnej i prawnej. Od wyceny mieszkania po dzień przekazania kluczy, spisywania liczników - bo i wtedy jest osobiście i zarządza wszystkim. Dziękujemy Pani Anno. Polecam pani usługi w 100% innym. 

 

Włodzimierz Nawrocki
Panią Annę Pawlicką z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi przy ul. Wierzbowej poznałem kupując mieszkanie na wolnym rynku. Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. Brak jakichkolwiek kłopotów, pewność, że nie będzie wad prawnych w naszym postępowaniu przy kupnie. 
Kiedy postanowiliśmy sprzedać swoje stare mieszkanie, oboje z żona powierzyliśmy tą sprawę Pani Annie Pawlickiej. I znów możemy napisać: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA.
I ta pewność, że Pani Anna pilnuje wszystkiego od strony organizacyjnej i prawnej. Od wyceny mieszkania po dzień przekazania kluczy, spisywania liczników - bo i wtedy jest osobiście i zarządza wszystkim. Dziękujemy Pani Anno. Polecam pani usługi w 100% innym.

Włodzimierz Nawrocki