Biuro nieruchomości Łódź Wierzbowa

Biuro nieruchomości
Freedom Łódź Wierzbowa

ul. Wierzbowa 21, 90-227 Łódź

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Zdjęcie oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Łódź Wierzbowa

Włodzimierz Nawrocki

Panią Annę Pawlicką z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi przy ul. Wierzbowej poznałem kupując mieszkanie na wolnym rynku. Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. Brak jakichkolwiek kłopotów, pewność, że nie będzie wad prawnych w naszym postępowaniu przy kupnie. Kiedy postanowiliśmy sprzedać swoje stare mieszkanie, oboje z żona powierzyliśmy tą sprawę Pani Annie Pawlickiej. I znów możemy napisać: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. I ta pewność, że Pani Anna pilnuje wszystkiego od strony organizacyjnej i prawnej. Od wyceny mieszkania po dzień przekazania kluczy, spisywania liczników - bo i wtedy jest osobiście i zarządza wszystkim. Dziękujemy Pani Anno. Polecam pani usługi w 100% innym. 

 

Włodzimierz Nawrocki
Panią Annę Pawlicką z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi przy ul. Wierzbowej poznałem kupując mieszkanie na wolnym rynku. Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. Brak jakichkolwiek kłopotów, pewność, że nie będzie wad prawnych w naszym postępowaniu przy kupnie. 
Kiedy postanowiliśmy sprzedać swoje stare mieszkanie, oboje z żona powierzyliśmy tą sprawę Pani Annie Pawlickiej. I znów możemy napisać: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA.
I ta pewność, że Pani Anna pilnuje wszystkiego od strony organizacyjnej i prawnej. Od wyceny mieszkania po dzień przekazania kluczy, spisywania liczników - bo i wtedy jest osobiście i zarządza wszystkim. Dziękujemy Pani Anno. Polecam pani usługi w 100% innym.

Włodzimierz Nawrocki

Aleksandra Stawińska

Polecam fachową i w pełni profesjonalną obsługę zleceń, oraz wsparcie Pani Anny Pawlickiej. Pani Ania, jest skuteczna, pomocna, wspiera swoich klientów na każdym etapie procesu związanego ze sprzedażą nieruchomości. Wysoka znajomość swojego fachu, realna ocena sytuacji, i 100 % skuteczność. W jej rękach sprzedaż mieszkania, w którym mieszkałam 20 lat, była przeprowadzona bezboleśnie i szybko :-) Za takie usługi o jakości zapewnionej przez Panią Annę warto zapłacić i warto skorzystać. Jeszcze raz polecam! 

 

Aleksandra Stawińska
 

Magdalena Mamińska

Szczerze polecam Biuro Nieruchomości FREEDOM Łódź-Wierzbowa, szczególnie Panią Annę Pawlicką. Pełen profesjonalizm sprawił, że sprzedaż mieszkania przebiegła błyskawicznie. Przez cały czas wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Fantastyczna sesja zdjęciowa, doradztwo na każdym etapie oraz nieoceniona pomoc w otrzymaniu niezbędnej dokumentacji utwierdziły mnie w przekonaniu, że skorzystanie z usług tego biura oraz Pani Anny Pawlickiej to z pewnością był "strzał w dziesiątkę". Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że sprzedaż mieszkania może tak wyglądać, dlatego wszystkim, którzy mają obiekcje, czy skorzystać z usług biura chciałam rozwiać wszelkie wątpliwości. To nie tylko olbrzymia oszczędność czasu, ale przede wszystkim realne osiągnięcie rezultatów ponad oczekiwaniami. 

 

Magdalena Mamińska
 

Magdalena i Dariusz Cygańscy

Z całego serca polecam współpracę z Panią Anią Pawlicką, to przede wszystkim bardzo miła i ciepła osoba, zna się na tej pracy idealnie, po pierwszej wizycie od razu jej zaufaliśmy i wiedzieliśmy, że nasze mieszkanie jest w dobrych rękach. Pani Ania wkłada w tą pracę całe swoje serce, to widać już na pierwszym spotkaniu. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych...Jeszcze raz bardzo dziękujemy!!! 

 

Magdalena i Dariusz Cygańscy
 

Kasia Szor

Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu obsługi klienta. We Freedom obsługiwała nas Pani Ania Pawlicka. Profesjonalizm i sprawna sprzedaż. Pełne wsparcie. Bardzo polecamy. 

 

Kasia Szor