Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Anna Pawlicka

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości

Absolwentka ekonomii Uniwersytetu Łódzkiego z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w sprzedaży, które pozwala jej budować dobre relacje z klientami, rozumieć ich potrzeby i znajdować właściwe rozwiązania w każdej sytuacji. We freedom znajduje to na czym w życiu zawodowym zależy jej najbardziej – profesjonalizm, wysoką jakość świadczonych usług oraz pasję i zaangażowanie całego zespołu.

Jest optymistką i chętnie podejmuje nowe wyzwania. Nie lubi nudy, wolny czas spędza aktywnie w gronie rodziny. Kieruje się zasadą, że nie ma sytuacji bez wyjścia, czasem trzeba go tylko dłużej poszukać.

Rekomendacje

Włodzimierz Nawrocki

Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA.

Panią Annę Pawlicką z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi przy ul. Wierzbowej poznałem kupując mieszkanie na wolnym rynku. Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. Brak jakichkolwiek kłopotów, pewność, że nie będzie wad prawnych w naszym postępowaniu przy kupnie. Kiedy postanowiliśmy sprzedać swoje stare mieszkanie, oboje z żona powierzyliśmy tą sprawę Pani Annie Pawlickiej. I znów możemy napisać: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. I ta pewność, że Pani Anna pilnuje wszystkiego od strony organizacyjnej i prawnej. Od wyceny mieszkania po dzień przekazania kluczy, spisywania liczników - bo i wtedy jest osobiście i zarządza wszystkim. Dziękujemy Pani Anno. Polecam pani usługi w 100% innym. 

 

Włodzimierz Nawrocki
Panią Annę Pawlicką z Biura Nieruchomości Freedom w Łodzi przy ul. Wierzbowej poznałem kupując mieszkanie na wolnym rynku. Mogę tylko powiedzieć, wraz z żoną: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA. Brak jakichkolwiek kłopotów, pewność, że nie będzie wad prawnych w naszym postępowaniu przy kupnie. 
Kiedy postanowiliśmy sprzedać swoje stare mieszkanie, oboje z żona powierzyliśmy tą sprawę Pani Annie Pawlickiej. I znów możemy napisać: PROFESJONALIZM, ZAANGAŻOWANIE I WYSOKA KULTURA OSOBISTA.
I ta pewność, że Pani Anna pilnuje wszystkiego od strony organizacyjnej i prawnej. Od wyceny mieszkania po dzień przekazania kluczy, spisywania liczników - bo i wtedy jest osobiście i zarządza wszystkim. Dziękujemy Pani Anno. Polecam pani usługi w 100% innym.

Włodzimierz Nawrocki

Napisz do mnie