Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Michał Grzeląska

Dyrektor Oddziału

Od kilku lat związany branżą nieruchomości, początkowo jako jej obserwator, potem inwestor, a dziś w końcu na właściwym miejscu - dyrektor własnego biura. Człowiek o otwartym umyśle, dbający o rozwój osobisty, chętnie uczący się nowych rzeczy i dzielący się tą wiedzą z innymi. Ciągle zagłębia się w tajniki branży i szuka nowych rozwiązań. Zawsze wie czego chce i konsekwentnie dąży do celu. Tam gdzie inni widzą problem, on widzi wyzwanie.

Cechują go opanowanie, odpowiedzialność, ambicja, siła i męskość. Gdy napotka trudności na drodze - nie ucieka, ale dzielnie stawia im czoła, zachowując zimną krew do końca. Doskonale sobie radzi w sytuacjach kryzysowych. Przy podejmowaniu decyzji kieruje się sztywną logiką i nie ufa swej intuicji ani emocjom.Jest bardzo zdyscyplinowany i tego samego wymaga od współpracowników lub podwładnych.
Wierzy, że profesjonalne działania i doświadczenie są kluczem do sukcesu. Autorem jego motto jest Marcel Achard, który twierdził, że: „ludzie wierzą, że aby osiągnąć sukces, trzeba wstawać rano. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze."

Napisz do mnie