Biuro nieruchomości Łomianki Warszawa Zachodnia

Biuro nieruchomości
Freedom Łomianki Warszawa Zachodnia

Warszawska 164, 05-092 Łomianki

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Łomianki Warszawa Zachodnia

Helena Kachnowicz

Chcielibyśmy z mężem jeszcze raz podziękować za fachową i wszechstronną pomoc przy wyborze i zakupie domu w Łomiankach! Współpraca z Panią Moniką Weryńską była nienaganna przez cały okres poprzedzający podpisanie umowy. Na każdym kroku czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Bardzo też jesteśmy wdzięczni za polecenie nam firmy Notus i Pana Przemka Dziudy w kwestii kredytu hipotecznego! Okazali się mega profesjonalni a cała procedura przebiegła błyskawicznie i zdalnie aż do podpisania umowy z bankiem. Od pierwszego dnia naszej znajomości polecaliśmy i będziemy polecać współpracę z Panią, Pani Moniko, agencja Freedom oraz Notus Finanse. Doceniamy wysiłki negocjacji i pośrednictwa między stronami umowy, jesteśmy zadowoleni z ich rezultatu i ani przez chwilę nie żałujemy decyzji dotyczącej zakupu domu oraz wynagrodzenia dla Państwa. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

prof. dr hab. Cyprian Mielczarski Uniwersytet Warszawski

W ostatnich latach wielokrotnie korzystałem z usług różnych biur pośrednictwa w zakresie kupna/sprzedaży nieruchomości zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wykorzystując te moje doświadczenia chciałbym gorąco polecić usługi pani Ewy Pawińskiej, która reprezentuje firmę Freedom Nieruchomości. Pani Ewa odznacza się wysokim poziomem zawodowych kompetencji i właściwym stosunkiem do klienta, co przekłada się na jej wysoką skuteczność komunikacyjną w dziedzinie pośrednictwa, które wymaga szczególnych predyspozycji w kontaktach z ludźmi poszukującymi odpowiednich dla siebie nieruchomości. Predyspozycje te niewątpliwie posiada pani Ewa, która potrafi budować zaufanie do siebie i do firmy swoją rzeczowością i wyczuciem potrzeb klientów. Zaufanie to promieniuje i wytwarza także właściwe relacje między stronami umów kupna-sprzedaży. Oczywiście, jako doświadczona prawniczka w dziedzinie obrotu nieruchomościami, zna doskonale podstawowe przepisy prawne i zasady funkcjonowania rynku. Potrafi także wskazać właściwą drogę prawną, bardzo sprawnie współpracuje z notariuszem i specjalistą finansowym, zapewniając efektywną pomoc w tym zakresie, co często ma decydujący wpływ na powodzenie całej transakcji. To wszystko sprawia, że współpraca z panią Pawińską jest nie tylko efektywna i przyjemna - trzeba podkreślić, ze jej praca wystawia jak najlepsze świadectwo firmie Freedom.

Piotr Skrzyński

Pani Ewa Pawińska bardzo profesjonalnie zajęła się wynajmem mojego, już 2-giego, mieszkania przeznaczonego na wynajem w okresie ostatnich 6 miesięcy. Mieszkanie 3 pokojowe, średniej wielkości, po remoncie (malowanie, cyklinowanie) znalazło długoterminowego najemcę w ciągu 5 tygodni, dzięki zaangażowaniu Pani Ewy. Pani Ewa wzięła na siebie wszystkie sprawy formalne, w tym notariusza, przygotowanie oferty, ogłoszenia, znajdowanie potencjalnych najemców, negocjowanie ceny. Pełen profesjonalizm w wykonaniu Pani Ewy Pawińskiej. Gorąco polecam tę osobę jako pośrednika w najmie nieruchomości.

Joanna Perkowska-Whiley

Pani Ewa Pawińska z pełnym zapałem zajęła się sprzedażą naszego mieszkania. Mieszkanie średniej wielkości, do generalnego remontu znalazło nabywcę w ciągu 3 tygodni, tylko dzięki zaangażowaniu Pani Ewy. Wzięła na siebie wszystkie sprawy formalne, ogłoszenia, znajdowanie potencjalnych nabywców, negocjowanie ceny. Pełen profesjonalizm w wykonaniu Pani Ewy Pawińskiej. Gorąco polecam tę osobę jako pośrednika sprzedaży nieruchomości.

Małgorzata Komuda

Bardzo polecam Panią Ewę Pawińską jako pośrednika nieruchomości. W naszym odczuciu dokonała cudu - sprzedaż mieszkania nastąpiła w ciągu 3 tygodni. Borykaliśmy się z tym przez kilka miesięcy. Pełen profesjonalizm od początku do końca. Wielka kultura osobista i zaangażowanie. Wszystko wzięła na siebie począwszy od wywieszenia banneru, prezentacji lokalu potencjalnym klientom, aż do umówienia aktu w kancelarii notarialnej. Bez jej wskazówek jakie dokumenty trzeba zgromadzić i gdzie ich szukać jeszcze długo byśmy krążyli po omacku. Bardzo dziękuję i polecam serdecznie.