Biuro nieruchomości Łomianki Warszawa Zachodnia

Biuro nieruchomości
Freedom Łomianki Warszawa Zachodnia

Warszawska 164, 05-092 Łomianki

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Łomianki Warszawa Zachodnia

Teresa Józefowicz

Szanowna Pani Ewo, Serdecznie dziękuję za szybkie i sprawne załatwienie sprzedaży nieruchomości w miejscowości Dąbrowa Leśna. Jestem bardzo zadowolona z Pani usług pośrednictwa sprzedaży działki, sprawa została załatwiona profesjonalnie.

Roman Gruchalski

Z pomocą i za pośrednictwem pani Ewy Pawińskiej stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego domu. Trzeba podkreślić, że początkowo proces kupna/sprzedaży zapowiadał się na skomplikowany, bo po stronie sprzedających stało aż sześciu właścicieli. Mimo to pani Ewa doskonale skoordynowała całe przedsięwzięcie i w zaskakująco sprawny sposób udało się dograć wszystkie terminy, a transakcja doszła do skutku bardzo szybko. Podkreślić trzeba, że pani Ewa współpracuje z najlepszymi fachowcami. Skorzystałem przez rekomendowanego przez nią doradcę kredytowego - pana Przemysława Dziudę (Notus) oraz notariusza - pana Marcina Mierzwę (kancelaria notarialna: mierzwa@notariusze.pl). Było naprawdę warto! Bez pomocy pani Ewy skoordynowanie tylu osób byłoby koszmarnie trudne. Szczerze polecam panią Ewę Pawińską, darzę ją pełnym zaufaniem w kwestii pośrednictwa i koordynacji procesu kupna/sprzedaży nieruchomości.

Agnieszka Krasuska

Bardzo dziękuję za profesjonalne pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości w Łomiankach. Pani Ewa Pawińska jest bardzo profesjonalną a przy tym przemiłą, otwartą i bardzo pomocną osobą. W całym procesie sprzedaży kilka razy dochodziło do nieprzewidzianych zwrotów i za każdym razem Pani Ewa opanowywała sytuację, wspierała przy załatwianiu dokumentów i nie szczędziła sił na doprowadzenia transakcji do szczęśliwego zakończenia. Szczerze polecam korzystanie z usług pośrednictwa agencji a szczególnie powierzenie sprzedaży Pani Ewie Pawińskiej.

Iwona Szakiewicz

Pani Joanno, czas mi naprawdę uciekł przez te ostatnie kilka miesięcy. Natomiast jakość współpracy z Panią pozostanie w moim sercu na zawsze. Jeżeli kiedykolwiek będę kupowała lub sprzedawała mieszkanie chce zrobić to właśnie i tylko z Panią. Dziękuję za opiekę podczas całego procesu zakupu mieszkania, wysoki profesjonalizm, doradztwo od strony prawnej ale również wysoka kultura osobista to jakość której NIGDY nie widziałam na naszym rynku. Polecę Panią każdemu. Komfort transakcji z Panią był nieoceniony :)

Dorota Sawczyk

Pani Ewa Pawińska to prawdziwa profesjonalistka, ale bynajmniej nie zimna – jest pełna serdeczności, zaangażowania i kobiecego ciepła. Dzięki prawniczemu wykształceniu świetnie orientuje się w przepisach, udziela fachowych porad i roztropnie doradza. Dba, by obie strony transakcji były usatysfakcjonowane, uważnie słucha i szuka optymalnych rozwiązań, a ewentualne spięcia rozładowuje z właściwym sobie humorem i wdziękiem. Dysponuje też siecią sprawdzonych kontaktów z przydatnymi fachowcami – od ekipy remontowej po notariusza, więc można oddać się w jej ręce z zamkniętymi oczami, będąc pewnym, że wszystko pójdzie sprawnie. Z naszej współpracy jestem naprawdę zadowolona.