Biuro nieruchomości Łomianki Warszawa Zachodnia

Biuro nieruchomości
Freedom Łomianki Warszawa Zachodnia

Warszawska 164, 05-092 Łomianki

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Łomianki Warszawa Zachodnia

Anna i Paweł

Polecam serdecznie usługi agencji Freedom Nieruchomości a w szczególności p. Ewy Pawińskiej. W całym procesie zakupu mieszkania mieliśmy bardzo częsty kontakt z p. Ewą, która była cały czas dostępna, pomagała na każdym etapie ustaleń z poprzednimi właścicielami, kontaktach z notariuszem i w naszym przypadku również pełnomocnikami. Sytuacja prawna nieruchomości była dość skomplikowana ale dzięki pomocy i doświadczeniu p. Ewy udało się sfinalizować zakup za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Iwona Szakiewicz

Pani Joanno, czas mi naprawdę uciekł przez te ostatnie kilka miesięcy. Natomiast jakość współpracy z Panią pozostanie w moim sercu na zawsze. Jeżeli kiedykolwiek będę kupowała lub sprzedawała mieszkanie chce zrobić to właśnie i tylko z Panią. Dziękuję za opiekę podczas całego procesu zakupu mieszkania, wysoki profesjonalizm, doradztwo od strony prawnej ale również wysoka kultura osobista to jakość której NIGDY nie widziałam na naszym rynku. Polecę Panią każdemu. Komfort transakcji z Panią był nieoceniony :)

Łukasz Żulewski

Z ogromną satysfakcją z perfekcyjnie zrealizowanej transakcji, pragnę podziękować Pani Ewie Pawińskiej za podejmowane działania, w ramach współpracy między agencyjnej, które doprowadziły do ekspresowej sprzedaży jednego z mieszkań znajdujących się w zasobach naszego biura. Pani Ewa wspierała w tym procesie Kupującego. Mimo reprezentowania różnych stron niniejszej transakcji nasza współpraca, na każdym jej etapie, układała się wyśmienicie. Cały proces przebiegł bezbłędnie, z zauważalną starannością i w pełnym zrozumieniu interesów obydwu stron. Realizacja tej transakcji była przyjemnością, dlatego też będę wyczekiwał kolejnych okazji do współpracy.

Teresa Józefowicz

Szanowna Pani Ewo, Serdecznie dziękuję za szybkie i sprawne załatwienie sprzedaży nieruchomości w miejscowości Dąbrowa Leśna. Jestem bardzo zadowolona z Pani usług pośrednictwa sprzedaży działki, sprawa została załatwiona profesjonalnie.

Roman Gruchalski

Z pomocą i za pośrednictwem pani Ewy Pawińskiej stałem się szczęśliwym posiadaczem nowego domu. Trzeba podkreślić, że początkowo proces kupna/sprzedaży zapowiadał się na skomplikowany, bo po stronie sprzedających stało aż sześciu właścicieli. Mimo to pani Ewa doskonale skoordynowała całe przedsięwzięcie i w zaskakująco sprawny sposób udało się dograć wszystkie terminy, a transakcja doszła do skutku bardzo szybko. Podkreślić trzeba, że pani Ewa współpracuje z najlepszymi fachowcami. Skorzystałem przez rekomendowanego przez nią doradcę kredytowego - pana Przemysława Dziudę (Notus) oraz notariusza - pana Marcina Mierzwę (kancelaria notarialna: mierzwa@notariusze.pl). Było naprawdę warto! Bez pomocy pani Ewy skoordynowanie tylu osób byłoby koszmarnie trudne. Szczerze polecam panią Ewę Pawińską, darzę ją pełnym zaufaniem w kwestii pośrednictwa i koordynacji procesu kupna/sprzedaży nieruchomości.