połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Ewa Pawińska

Dyrektor Oddziału

Prawnik. Rzecznik patentowy.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z problematyką nieruchomości zdobyte w branży deweloperskiej, budowlanej i projektowej.

Filozofią jej pracy jest elastyczność w realizacji celów i docieranie do istoty problemu.

Pasjonuje się malarstwem i muzyką, potrafi docenić dobre kino i literaturę. Przyjemność sprawia jej fotografowanie, chętnie jeździ na rowerze i pływa.

Rekomendacje

Robert Malinowski

W życiu naukowca często trudno osiąść gdzieś na dłużej. Ze względu na zmianę miejsca pracy okazało się, że wraz z żoną stanęliśmy przed podjęciem decyzji o przeprowadzce. Przez rok, na własną rękę usiłowaliśmy sprzedać mieszkanie, większość osób, które nas odwiedzało to byli jednak niezdecydowani klienci, którzy właściwie nie wiedzą czy chcą kupić własne lokum. Mieszkanie stało co opóźniało nam podjęcie dalszych, ważnych życiowych decyzji. Wtedy przyszła myśl o zleceniu sprawy pośrednikowi. Rozmowy nie szły jednak dobrze ponieważ jest wiele firm, które zasłaniając się profesjonalizmem stawia sprzedającemu wyśrubowane warunki, w których odpowiedzialność po stronie pośrednika jest niewielka. Kompletnie zagubiony kontynuowałem sprzedaż lokalu na własną rękę. Któregoś razu odwiedził mnie pośrednik firmy Freedom. Byłem rzecz jasna nieufny ale po pierwszej rozmowie okazało się, że proponowane warunki współpracy są uczciwe a wiele aspektów możemy wspólnie ustalić. Podpisałem umowę a pośrednik właściwie od razu rozpoczął przygotowanie lokalu do sprzedaży. Pani Ewa Pawińska z firmy Freedom wykazała się własną inicjatywą i olbrzymim wyczuciem rynku. Jednak gdy wszystko wydawało się być na najlepszej drodze do naszego kraju zawitał wirus COVID19. To na jakiś czas właściwie sparaliżowało wszelki ruch. Jednak Pani Ewa Pawińska nie zaprzestała promowania mieszkania i (gdy tylko było to możliwe) jego prezentacji klientom. Ta aktywność poskutkowała sprzedażą lokalu w ciągu trzech miesięcy od podpisania umowy. Pani Ewa Pawińska dokonała rzetelnej i realnej wyceny lokalu, pomogła przygotować dokumentację i cały czas instruowała mnie, które dokumenty mam zdobyć i jak to zrobić gdy pewne sprawy musiałem załatwić osobiście. Całość transakcji odbyła się bez żadnych przeszkód czy problemów. Dzięki Pani Ewie wszystko to udało mi się załatwić mieszkając 300 km. od sprzedawanego lokalu. Polecam wszystkim usługi Pani Ewy Pawińskiej, która jest niewątpliwie osobą uczciwą i posiadającą intuicję i doświadczenie, dzięki któremu sprzedaż lokalu może być krótką i skuteczną kampanią.

 

Z poważaniem Robert Malinowski 

Napisz do mnie