Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Ewa Pawińska

Dyrektor Oddziału

Prawnik. Rzecznik patentowy.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe związane z problematyką nieruchomości zdobyte w branży deweloperskiej, budowlanej i projektowej.

Filozofią jej pracy jest elastyczność w realizacji celów i docieranie do istoty problemu.

Pasjonuje się malarstwem i muzyką, potrafi docenić dobre kino i literaturę. Przyjemność sprawia jej fotografowanie, chętnie jeździ na rowerze i pływa.

Rekomendacje

Aneta i Piotr Kobylińscy

Serdecznie dziękujemy za profesjonalną obsługę na każdym etapie sprzedaży działki. Dzisiaj sfinalizowana została transakcja, a nie byłoby jej bez Pani zaangażowania, wyczucia i systematycznej pracy. Od wyjaśniania zawiłości prawnych, ustalenia księgi wieczystej, po przygotowanie wizualizacji zabudowy działki i cierpliwe doradztwo w ustalaniu ceny oraz negocjacjach po dopilnowanie całego procesu w jego finalnej fazie mieliśmy poczucie, że jesteśmy w troskliwych rękach eksperta. Rynek nieruchomości jest w obecnych czasach trudny, wśród pośredników brakuje pasjonatów, którym nie tylko się chce zaangażować we współpracę z klientem, ale również dbać o bezpieczeństwo i uczciwą transakcję dla obu stron: i kupujących i sprzedających. Nie mamy wątpliwości, że Pani Ewa Pawińska takim pasjonatem jest. Jeszcze raz dziękujemy pani Ewie Pawińskiej i życzymy wielu zadowolonych klientów!

Napisz do mnie