Joanna Kuboń

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Studium Psychologii i Pedagogiki.

Przez wiele lat związana z branżą deweloperską w dziale finansowym.
Od dawna jej wielką pasją jest aranżancja wnętrz oraz poszukiwanie swojego, niepowtarzalnego stylu w tej dziedzinie. Uwielbia przeglądać ogłoszenia o nieruchomościach oraz nałogowo ogląda programy dotyczące poszukiwań domów i mieszkań do zakupu i remontu.
Postanowiła połączyć swoją pasję z życiem zawodowym dlatego dołączyła do zespołu Freedom Nieruchomości.

W kontaktach z klientami kieruje się swoją intuicją oraz chęcią pomocy. Zawsze otwarta i empatyczna potrafi każdego wysłuchać i rozwiązać nawet najtrudniejszy problem.

Nie boi się wyzwań i nowych zadań, które podejmuje z dużym zaangażowaniem .
W wolnych chwilach podróżuje, jeździ na nartach oraz rowerze ze swoją rodziną.

Rekomendacje

Magdalena Krępska

Chciałabym bardzo podziękować Pani Joannie Kuboń za pomoc w dwóch transakcjach. Zarówno przy sprzedaży mieszkania, jak i później przy wynajmie mojego mieszkania uzyskałam w pełni profesjonalną pomoc, zarówno przy szukaniu klientów, jak i przy dokonywaniu transakcji. Pani Joanna pomogła przy kompletowaniu wszystkich dokumentów do notariusza a także uczestniczyła przy podpisywaniu umowy i dzięki niej wszystko przebiegało sprawnie, zgodnie z przepisami prawa, w dodatku w miłej, kulturalnej atmosferze. Słowem pełna profeska.

Napisz do mnie