Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Marta Górska

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.

Doświadczony ekspert Notus Finanse S.A oraz koordynator ds. partnera strategicznego. Od 2008 r. związana z branżą finansową. Obecnie odpowiada za koordynowanie współpracy z Freedom Nieruchomości. Do jej zadań należy m.in realizowanie wspólnych projektów i działań oraz wprowadzanie jednolitych standardów obsługi klienta.

Miłośniczka podejmowania nowych wyzwań, ciekawa ludzi i świata. Jako zawodowy mediator skupiona na odnajdywaniu rozwiązań w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Z wykształcenia politolog o specjalności międzynarodowe stosunki społeczne i gospodarcze. Master NLP oraz Uczestniczka wielu szkoleń organizowanych przez Sandler Traning Polska.

Rekomendacje

Aneta i Tomasz Antonik

Transakcja, która wydawała się dość skomplikowana od strony prawnej zakończyła się sukcesem.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić usługi Pani Marty Górskiej.  Z szerokiej oferty kredytów na rynku wsparła nas w uzyskaniu finansowania, które najbardziej odpowiadało naszym potrzebom. Pomogła nam w dopełnieniu wszelkich formalności, współpracując ściśle z biurem nieruchomości. Wskazywała najkorzystniejsze dla nas rozwiązania, tłumaczyła zawiłości bankowe, zwracała uwagę na ważne aspekty umowy kredytowej jak również przedwstępnej.

Pani Marta zabezpieczyła nasze interesy składając wnioski do kilku banków. Dzięki temu transakcja, która wydawała się dość skomplikowana od strony prawnej zakończyła się sukcesem. Dziś możemy cieszyć się zrealizowanymmarzeniem o własnym mieszkaniu. Pani Marta to sympatyczna, kompetentna i pełna profesjonalizmu osoba.

Aneta i Tomasz Antonik

Napisz do mnie