Monika Weryńska

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydział Nauk Ekonicznych oraz Bournemouth University UK kierunek bankowość i finanse. Ukończyła studia podyplomowe z obrotu i pośrednictwa nieruchomościami. Od ponad 20 lat związana z sektorem bankowości finansując projekty inwestycyjne z obszaru nieruchomości komercyjnych oraz deweloperów mieszkaniowych.

Od zawsze pasjonatka rynku nieruchomości.

Z przyjemnością i łatwością nawiązuje nowe kontakty. Klient i jego potrzeby znajdują się zawsze w centrum jej uwagi. Kocha pracę z ludźmi, umiejętnie słucha i pomaga rozwiązywać problemy. W pracy kieruje się uczciwością, konsekwencją oraz zadowoleniem klienta.

Prywatnie szczęśliwa mama dwójki nastolatków. Właścicielka sznaucera olbrzyma, uwielbia zwierzęta i kontakt z przyrodą. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Lubi podróżować, kocha morze. Ceni dobrą literaturę.

Rekomendacje

Helena Kachnowicz

Chcielibyśmy z mężem jeszcze raz podziękować za fachową i wszechstronną pomoc przy wyborze i zakupie domu w Łomiankach! Współpraca z Panią Moniką Weryńską była nienaganna przez cały okres poprzedzający podpisanie umowy. Na każdym kroku czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Bardzo też jesteśmy wdzięczni za polecenie nam firmy Notus i Pana Przemka Dziudy w kwestii kredytu hipotecznego! Okazali się mega profesjonalni a cała procedura przebiegła błyskawicznie i zdalnie aż do podpisania umowy z bankiem. Od pierwszego dnia naszej znajomości polecaliśmy i będziemy polecać współpracę z Panią, Pani Moniko, agencja Freedom oraz Notus Finanse. Doceniamy wysiłki negocjacji i pośrednictwa między stronami umowy, jesteśmy zadowoleni z ich rezultatu i ani przez chwilę nie żałujemy decyzji dotyczącej zakupu domu oraz wynagrodzenia dla Państwa. Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.

Napisz do mnie