#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Biuro nieruchomości Lublin

Biuro nieruchomości
Freedom Lublin

ul. Chopina 31/9, 20-023 Lublin
Sprzedaj nieruchomość

Najnowsze oferty
oddziału Lublin

Pokaż więcej (41)

Nasi ludzie

Joanna Kubiak Dyrektor ds. Sprzedaży Lublin

Joanna Kubiak

Dyrektor ds. Sprzedaży
Wojciech Kubiak Specjalista ds. Nieruchomości Lublin

Wojciech Kubiak

Specjalista ds. Nieruchomości
Michał Kubiak Dyrektor Oddziału Lublin

Michał Kubiak

Dyrektor Oddziału
Amelia Małyszek-Stępniak Broker Nieruchomości Lublin

Amelia Małyszek-Stępniak

Broker Nieruchomości
Patrycja Zając Specjalista ds. Nieruchomości Lublin

Patrycja Zając

Specjalista ds. Nieruchomości
Patrycja Mroczkowska Asystentka ds. finalizacji Lublin

Patrycja Mroczkowska

Asystentka ds. finalizacji

Konkretnie.
Co możemy dla Ciebie zrobić?

Szukasz biura nieruchomości w Lublinie? Nasz zespół to zaangażowani i profesjonalni agenci, którzy bezpiecznie przeprowadzą Cię przez proces sprzedaży i zakupu mieszkania lub domu. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki transakcji i zapewnimy komfort, zajmując się każdym detalem!

Średni czas, w jakim agencje nieruchomości w Lublinie sprzedają nieruchomości to około 142 dni, podczas gdy nasz oddział Freedom 80% mieszkań sprzedaje w czasie krótszym niż 3 miesiące! Zapoznaj się z najnowszymi ofertami mieszkań i domów z Lublina i okolic oraz poznaj nasz zespół.

Napisz do nas

Opinie biura nieruchomości Lublin

Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Pana Wojciecha Kubiaka Referencje - Jacek Onyszko

Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Pana Wojciecha Kubiaka. Referencje - Jacek Onyszko.

Pan Wojtek nie tylko wykonuje swoją pracę, lecz co łatwo zauważyć oddaje się po prostu swojej pasji w co wkłada całe swoje serce.

Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Pana Wojciecha Kubiaka. Przede wszystkim niezwykle wyróżnia się tym, że jest człowiekiem o złotym sercu, takim jakiego każdy chciałby spotkać na swojej drodze w tak ważnym momencie swego życia jak kupno lub sprzedaż mieszkania.  Ja taką przyjemność i szczęście miałem. Jest to człowiek  na którym naprawdę można polegać, który służy swoim doświadczeniem i profesjonalizmem, a kontakt z nim jest naprawdę świetny o każdej porze. Pan Wojtek nie tylko wykonuje swoją pracę, lecz co łatwo zauważyć oddaje się po prostu swojej pasji w co wkłada całe swoje serce. Jest człowiekiem pełnym klasy i o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Każde zadane pytanie traktuje poważnie, udziela zrozumiałych i wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania i  od pierwszych chwil jego osoba wzbudza głębokie zaufanie, które później nieustannie procentuje. Oprócz profesjonalnego pośrednika nieruchomości przede wszystkim widać człowieka, gotowego pomóc drugiemu i o naprawdę wielkim sercu. Człowieka który pozostawia po sobie naprawdę świetne wrażenie i którego serdecznie z całego serca mogę  polecić.

 Jacek Onyszko