Joanna Kubiak

Dyrektor ds. Sprzedaży

Z wykształcenia magister stosunków międzynarodowych i lingwistka. 10 lat pracy w branży medycznej na stanowiskach sprzedażowych i kierowniczych nauczyło ją rzetelności, profesjonalizmu i szacunku w kontaktach międzyludzkich. Zarządzała wieloosobowymi zespołami w projektach wymagających zdolności komunikacyjnych, umiejętności dostosowywania się do dynamicznych zmian w otoczeniu, elastyczności i wysokiej efektywności.

Zmieniła branżę i zajęła się rynkiem nieruchomości ponieważ nowe wyzwania napędzają ją do działania i rozwoju. Zasada, która jej przyświeca to "postęp jest ważniejszy niż perfekcja".

Wierzy, że wysoka jakość usług i doskonałe relacje z ludźmi oparte na uczciwości, prawdomówności, otwartości i życzliwości są niezawodną receptą na sukces w każdej branży.

We freedom specjalizuje się w szybkiej sprzedaży nieruchomości wynikającej ze szczegółowej analizy marketingowej i planu działania ustalanego wspólnie ze sprzedającym. Z entuzjazmem i kreatywnie podchodzi do wykonywanej pracy.

Prywatnie spędza czas z rodziną i przyjaciółmi przy wytrawnym winie, uwielbia dobre koncerty, ambitne polskie kino i wiatr we włosach podczas jazdy na rowerze lub nartach.

Rekomendacje

Henryk S

Profesjonalizm i zaangażowanie, wiedza, uprzejmość i zdecydowanie to cechy jakie posiada Pani Joanna. Referencje - Henryk S.

Pani Joanna na pierwszym spotkaniu wywarła bardzo pozytywne wrażenie swą aparycją i uprzejmością.

Pani Joanna na pierwszym spotkaniu wywarła bardzo pozytywne wrażenie swą aparycją i uprzejmością. Przekazała w sposób profesjonalny zalety nieruchomości na sprzedaż, a sposób przekazu: prosty i zrozumiały. Wskazała sposób składania ofert i ich wyboru zdecydowanie i konkretnie. Profesjonalizm i zaangażowanie, wiedza, uprzejmość i zdecydowanie to cechy jakie posiada w/w. 


Henryk S.


 

Napisz do mnie