#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Michał Kubiak

Dyrektor Oddziału

Otwarty umysł nastawiony na działanie. Uważa, że praca nad sobą to jedyny sposób na podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności. W pracy charakteryzuje się analitycznym podejściem. Mobilizują go projekty, które wprowadzają innowacyjne rozwiązania, odpowiadające na realne potrzeby rynku. Z wykształcenia prawnik i księgowy. Ukończył Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.
Doświadczenie zdobywał jako księgowy, sprzedawca i menadżer m.in. w kancelarii doradcy podatkowego i przemyśle wydobywczym, gdzie współtworzył projekty z dziedziny ochrony środowiska, w tym także gazu łupkowego. Związany z rynkiem nieruchomości w kontekście wynajmu lokali użytkowych od 10 lat. Aktualnie doradza swoim klientom w kwestii szybkiej sprzedaży nieruchomości. Wolny czas spędza na nartach, rowerze, kitesurfingu i squashu.

Rekomendacje

Elżbieta Tyczyńska

Odpowiedzialne podejście do klienta. Referencje- Elżbieta Tyczyńska.

Pomoc przy załatwieniu spraw prawie niemożliwych.

Bardzo fachowo, odpowiedzialne podejście do klienta, bardzo, bardzo polecam. Pomoc przy załatwieniu spraw prawie niemożliwych, pozdrawiam serdecznie Pana Michała, który bezpośrednio zajmował się finalizacją mojej sprawy. Bardzo polecam.

 

Elżbieta Tyczyńska
 

Napisz do mnie