Biuro nieruchomości Malbork

Biuro nieruchomości
Freedom Malbork

ul. Mickiewicza 20/1, 82-200 Malbork

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Malbork

Helena Blicharska

Panu Sławkowi Grocheckiemu dziękuję za: profesjonalizm, zaangażowanie, szybkość, skuteczność, wszelką pomoc i cierpliwość w wyjaśnianiu tematu sprzedaży nieruchomości w Świerkach. Zlecenie sprzedaży nieruchomości agencji Freedom w Malborku, w szczególności panu Sławkowi Grocheckiemu - gwarantuje satysfakcję sprzedającemu. Życzę wielu sukcesów i wdzięczności korzystających z usług biura na następne 10-lecia.

Marek Gut

Pragnę podziękować pracownikowi biura Freedom w Malborku Panu Sławomirowi Grocheckiemu  za pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży domu w Kraśniewie. 

Pozdrawiam

Marek Gut

 

Piotr Zasada

Chciałbym serdecznie podziękować Panu Grocheckiemu Sławomirowi za niezwykłe zaangażowanie i pomoc w sprzedaży mojej nieruchomości w Malborku.

Piotr Zasada

 

Danuta Różycka – Kowal

Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem. Przede wszystkim bardzo usatysfakcjonowała nas pańska skuteczność, profesjonalizm, jak również szybkość działania. W rozmowach z rodziną i przyjaciółmi polecamy Pana - Panie Sławomirze, jak również firmę freedom nieruchomości. Przesyłam również od nas wiosenne serdeczności i życzenia świąteczne.

Danuta Różycka – Kowal