Biuro nieruchomości Mrągowo

Biuro nieruchomości
Freedom Mrągowo

ul. 8 Maja 25/4 I piętro, 11-700 Mrągowo

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Mrągowo

Aneta Kabat

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Piotrem Kuszpit, któremu powierzyłam sprzedaż mieszkania. Dzięki umiejętnościom i profesjonalnemu podejściu sprzedałam mieszkanie od ręki. Cała procedura sprzedaży była bez zarzutu. Jednym słowem szybko i sprawnie. Podobała mi się komunikacją z Panem Piotrem i jego zaangażowanie. W związku z czym bez wahania polecam osobę Pana Piotra i Biuro Nieruchomości Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo.

Joanna Batyra

Serdecznie polecam współpracę z biurem nieruchomości Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo. Transakcja sprzedaży mieszkania przebiegła w 100% pomyślnie. Profesjonalizm pana Piotra Kuszpit zaowocował szybką sprzedażą. Bardzo dobry kontakt zarówno telefoniczny jak i osobisty, załatwienie wszelkich formalności nie stanowiło żadnych problemów. Szczerze polecam !!!! Kolejna pomoc w zakupie nieruchomości, również bez zarzutu. Wszelkie formalności załatwiane bez problemu. Pomocny, pełen wiedzy i profesjonalizmu człowiek. Chcesz kupić, chcesz sprzedać Freedom Nieruchomości Oddział Mrągowo POLECAM !!!!

Katarzyna Prokopowicz

Niektórzy myślą, że usługa pośrednika sprzedaży nieruchomości to zbędny wydatek... Natomiast jeśli mamy profesjonalnego pośrednika, to możemy jedynie zyskać. Zyskujemy czas, pieniądze i spokojną głowę. To pośrednik robi fitting domu, organizuje i płaci za sesje zdjęciową, wystawia i aktualizuje naszą nieruchomość na wszystkich możliwych portalach sprzedażowych, pokazuje naszą nieruchomość swojej bazie klientów, organizuje dni pokazowe i wielokrotnie spotyka się i prezentuje nieruchomość potencjalnym kupującym, odbiera telefony i odpisuje na maile wszystkim zainteresowanym, załatwia stos dokumentów ze wszystkich możliwych urzędów, sporządza umowy, na każdym etapie sprawdza poprawność i koordynuje wszelkie formalności związane ze sprzedażą nieruchomości. Jest jednak pewien warunek: nie możemy mieć pośrednika z przypadku! Potrzebujemy pośrednika z doświadczeniem, z kompetencjami, który będzie zaangażowany i który zwyczajnie będzie lubił swoją pracę i z wysoką kulturą osobistą będzie reprezentował nas podczas sprzedaży naszej nieruchomości. Janusz Kuszpit Freedom Nieruchomosci dziękuje za Twoje wsparcie. Współpraca z Tobą to sama przyjemność, oczywiście zakończona finalizacją transakcji:)

Halina Hartel-Maziarz

Mieliśmy przyjemność korzystać z usług Pana Piotr Kuszpit z firmy Freedom Nieruchomości Oddział w Mrągowie. Pan Piotr pomógł nam sprzedać dom w ciągu miesiąca, znalazł konkretnego klienta, zatroszczył się o wiele dodatkowych aspektów. Pan Piotr jest bardzo rzetelny, słowny, punktualny, bardzo pomocny i znający się na swoim fachu, a przy tym miły i serdeczny, wrażliwy na potrzeby drugiego człowieka. Zaangażowany, dyspozycyjny i zawsze pod telefonem. Pan Piotr wykazał się dużym profesjonalizmem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, okazał się nie tylko świetnym specjalistą, ale również osoba godną zaufania. Panie Piotrze - dziękujemy i życzymy dalszych owocnych transakcji.

Monika Gąsior

Współpraca z Panem Piotrem Kuszpit z Biura Nieruchomości Freedom - Oddział Mrągowo to czyta przyjemność. Bardzo dobry kontakt, czytelna komunikacja i terminowość. Wszystkie formalności związane z nasza współpracą były załatwione szybko i terminowo. Była informowana o każdym szczególe dotyczącym zarówno sprzedaży jak i zakupu nieruchomości. Został ze mnie zdjęty stres związany z nieznanym dotąd wyzwaniem, co dla mnie było bardzo istotne. Dzięki współpracy z Panem Piotrem sprzedałam oraz kupiłam mieszkanie w bardzo krótkim terminie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Piotrem Kuszpit i każdemu tą współpracę polecam.