Biuro nieruchomości Mrągowo

Biuro nieruchomości
Freedom Mrągowo

ul. 8 Maja 25/4 I piętro, 11-700 Mrągowo

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Mrągowo

Lidia i Bartosz Marszałek

Od pierwszego kontaktu z Biurem Nieruchomości Freedom Mrągowo bardzo pozytywne zaskoczenie. Pan Janusz Kuszpit z profesjonalizmem i zaangażowaniem w miłej atmosferze przedstawił i wyjaśnił nam zakres czynności oraz trudy że sprzedażą nieruchomości. Już od początku współpracy w pełnym kontakcie , był obecny we wszystkich działaniach , tworzenie dokumentacji po akt notarialny i pełne zakończenie transakcji. Bardzo to ułatwia całość czynności i bardzo dobrze wpływa na kontakt klientem bardzo pozytywnie. "Pośrednictwo w sprzedaży czy też zakup nieruchomości to WAŻNY ELEMENT" - Pan Janusz oraz jego zespół Biura Nieruchomości Freedom Mrągowo jest tego najlepszym przykładem i dowodem. Dlatego GORĄCO polecamy Biuro Nieruchomości Freedom Mrągowo wraz z jego zespołem ludzi , którzy pomogą sprzedać czy co też kupić nieruchomość z Panem Januszem na czele. Aby zawsze tylko udane transakcje.

Łukasz Stępień

Pośrednictwo Janusza Kuszpita przy zakupie domu było wręcz niezbędne ze względu na niełatwy charakter transakcji. Wszelkie problemy i wątpliwości były wyjaśniane w sposób jasny i przystępny. Kontakt w czasie dość długiego procesu zakupu nie budził zastrzeżeń. Janusz był obecny i wspomagał przy wszelkich urzędowych formalnościach, przygotował umowy i wnioski. Ze zrozumieniem i życzliwością łagodził trudności natury formalnej. Zdecydowanie polecam Janusza jako pośrednika przy zakupie domu.

Justyna Żelazek

Zgłosiliśmy się do Pana Artura, gdyż chcieliśmy kupić działkę. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni jego dużym doświadczeniem i profesjonalizmem, mimo młodego wieku. Dodatkowo ogromny plus za dyspozycyjność. Pan Artur dopilnował wszystkich formalności oraz zebrał całą dokumentację. Nasza współpraca przebiegła bez zarzutów. Dziękujemy!

Justyna Żelazek
 

Michał Mrówka

Artur Reckwald z Freedom Nieruchomości Mrągowo sumiennie i terminowo wywiązał się ze swoich obowiązków. Jego działania charakteryzowały się się dużym profesjonalizmem. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje przełożyły się na efekty, które całkowicie spełniały moje oczekiwania. Nasza współpraca przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomenduję firmę Freedom Nieruchomości Mrągowo oraz Pana Artura jako specjalistę w swojej branży godną zaufania. 

 Michał Mrówka

Arkadiusz Kurpiewski

Firma której zleciłem sprzedaż mojej nieruchomości wywiązała się w 100% ze swojego zadania.

Współpraca przebiegła efektywnie oraz w bardzo miłej atmosferze. Bez większych problemów firma zajęła się wszystkimi formalnościami oraz reklamą wystawionej na sprzedaż nieruchomości. W bardzo krótkim czasie znaleziono potencjalnych klientów, co w ostatecznie zaowocowało podpisaniem umowy sprzedaży. Z czystym sumieniem polecam Pana Artura Reckwald oraz firmę Freedom Nieruchomości Mrągowo

 Arkadiusz Kurpiewski