Janusz Kuszpit

Dyrektor Oddziału

Z wykształcenia inżynier budownictwa, przez ponad 10 lat związany był z administracją samorządową. Ceni sobie niezależność dlatego pod koniec roku 2017 postawił na zmiany, rozwój i własną działalność. Posiada dużą wiedzę z zakresu zarządzania i obrotu nieruchomościami. Jest osobą ambitną, bardzo pracowitą, kreatywną i otwartą na kontakty z ludźmi. Niebojący się wyzwań i nowych doświadczeń, wytrwale dąży do zamierzonego celu. Rzetelnie i odpowiedzialnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań.
Jego źródłem satysfakcji i motywacji jest zdobywanie nowych kwalifikacji, wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Pozytywnie nastawiony do świata, chce być dla innych energią do działania i wsparciem w wykonaniu rzeczy niemożliwych.
Prywatnie działa w branży muzycznej jako wokalista, konferansjer, muzyk instrumentów klawiszowych. Pasja związana z muzyką daje mu bardzo dużo satysfakcji i spełnienia w życiu osobistym jak i zawodowym.

Rekomendacje

Kamil Ambroziak

Mogę szczerze polecić usługi pośrednictwa przy zakupie nieruchomości świadczone przez Pana Janusza Kuszpita. Referencje- Kamil Ambroziak.

Podczas załatwiania całej transakcji kupna mieszkania mogłem liczyć na pomoc i rzeczowe porady.

Pan Janusz Kuszpit z Freedom Nieruchomości profesjonalnie wywiązał się z zadania znalezienia odpowiedniego mieszkania dla mnie. Każde spotkanie przebiegało w miłej atmosferze. Podczas załatwiania całej transakcji kupna mieszkania mogłem liczyć na każdą pomoc i rzeczowe porady. W związku z powyższym mogę szczerze polecić usługi pośrednictwa przy zakupie nieruchomości świadczone przez Pana Janusza Kuszpita.

 

Kamil Ambroziak
 

Napisz do mnie