Janusz Kuszpit

Dyrektor Oddziału

Z wykształcenia inżynier budownictwa, przez ponad 10 lat związany był z administracją samorządową. Ceni sobie niezależność dlatego pod koniec roku 2017 postawił na zmiany, rozwój i własną działalność. Posiada dużą wiedzę z zakresu zarządzania i obrotu nieruchomościami. Jest osobą ambitną, bardzo pracowitą, kreatywną i otwartą na kontakty z ludźmi. Niebojący się wyzwań i nowych doświadczeń, wytrwale dąży do zamierzonego celu. Rzetelnie i odpowiedzialnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań.
Jego źródłem satysfakcji i motywacji jest zdobywanie nowych kwalifikacji, wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Pozytywnie nastawiony do świata, chce być dla innych energią do działania i wsparciem w wykonaniu rzeczy niemożliwych.
Prywatnie działa w branży muzycznej jako wokalista, konferansjer, muzyk instrumentów klawiszowych. Pasja związana z muzyką daje mu bardzo dużo satysfakcji i spełnienia w życiu osobistym jak i zawodowym.

Rekomendacje

Lidia i Bartosz Marszałek

Od pierwszego kontaktu z Biurem Nieruchomości Freedom Mrągowo bardzo pozytywne zaskoczenie. Pan Janusz Kuszpit z profesjonalizmem i zaangażowaniem w miłej atmosferze przedstawił i wyjaśnił nam zakres czynności oraz trudy że sprzedażą nieruchomości. Już od początku współpracy w pełnym kontakcie , był obecny we wszystkich działaniach , tworzenie dokumentacji po akt notarialny i pełne zakończenie transakcji. Bardzo to ułatwia całość czynności i bardzo dobrze wpływa na kontakt klientem bardzo pozytywnie. "Pośrednictwo w sprzedaży czy też zakup nieruchomości to WAŻNY ELEMENT" - Pan Janusz oraz jego zespół Biura Nieruchomości Freedom Mrągowo jest tego najlepszym przykładem i dowodem. Dlatego GORĄCO polecamy Biuro Nieruchomości Freedom Mrągowo wraz z jego zespołem ludzi , którzy pomogą sprzedać czy co też kupić nieruchomość z Panem Januszem na czele. Aby zawsze tylko udane transakcje.

Napisz do mnie