Janusz Kuszpit

Dyrektor Oddziału

Z wykształcenia inżynier budownictwa, przez ponad 10 lat związany był z administracją samorządową. Ceni sobie niezależność dlatego pod koniec roku 2017 postawił na zmiany, rozwój i własną działalność. Posiada dużą wiedzę z zakresu zarządzania i obrotu nieruchomościami. Jest osobą ambitną, bardzo pracowitą, kreatywną i otwartą na kontakty z ludźmi. Niebojący się wyzwań i nowych doświadczeń, wytrwale dąży do zamierzonego celu. Rzetelnie i odpowiedzialnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań.
Jego źródłem satysfakcji i motywacji jest zdobywanie nowych kwalifikacji, wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Pozytywnie nastawiony do świata, chce być dla innych energią do działania i wsparciem w wykonaniu rzeczy niemożliwych.
Prywatnie działa w branży muzycznej jako wokalista, konferansjer, muzyk instrumentów klawiszowych. Pasja związana z muzyką daje mu bardzo dużo satysfakcji i spełnienia w życiu osobistym jak i zawodowym.

Rekomendacje

Łukasz Stępień

Pośrednictwo Janusza Kuszpita przy zakupie domu było wręcz niezbędne ze względu na niełatwy charakter transakcji. Wszelkie problemy i wątpliwości były wyjaśniane w sposób jasny i przystępny. Kontakt w czasie dość długiego procesu zakupu nie budził zastrzeżeń. Janusz był obecny i wspomagał przy wszelkich urzędowych formalnościach, przygotował umowy i wnioski. Ze zrozumieniem i życzliwością łagodził trudności natury formalnej. Zdecydowanie polecam Janusza jako pośrednika przy zakupie domu.

Napisz do mnie