Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Janusz Kuszpit

Dyrektor Oddziału

Z wykształcenia inżynier budownictwa, przez ponad 10 lat związany był z administracją samorządową. Ceni sobie niezależność dlatego pod koniec roku 2017 postawił na zmiany, rozwój i własną działalność. Posiada dużą wiedzę z zakresu zarządzania i obrotu nieruchomościami. Jest osobą ambitną, bardzo pracowitą, kreatywną i otwartą na kontakty z ludźmi. Niebojący się wyzwań i nowych doświadczeń, wytrwale dąży do zamierzonego celu. Rzetelnie i odpowiedzialnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań.
Jego źródłem satysfakcji i motywacji jest zdobywanie nowych kwalifikacji, wiedzy, umiejętności i doświadczenia. Pozytywnie nastawiony do świata, chce być dla innych energią do działania i wsparciem w wykonaniu rzeczy niemożliwych.
Prywatnie działa w branży muzycznej jako wokalista, konferansjer, muzyk instrumentów klawiszowych. Pasja związana z muzyką daje mu bardzo dużo satysfakcji i spełnienia w życiu osobistym jak i zawodowym.

Rekomendacje

Gorąco polecam usługi Pana Janusza Kuszpita z Freedom Nieruchomości Referencje - Anna

Pan Janusz pokazuje, swoim działaniem i zaangażowaniem, że niemożliwe, staje się jak najbardziej realne.

Gorąco polecam, wszystkim osobom pragnącym w sposób sprawny i bezproblemowy dokonać zakupu, sprzedaży czy też zamiany nieruchomości -  usługi Pana Janusza Kuszpita z Freedom Nieruchomości.

Pan Janusz w sposób bardzo profesjonalny, terminowy i sprawny, dokonał dwóch transakcji - sprzedaży mojego mieszkania (w 7 dni od podpisania umowy pośrednictwa!) i zakupu nowego (w równie krótkim terminie). Moje zadowolenie jest tym większe, że obie transakcje zgrały się idealnie w czasie.

Pan Janusz Kuszpit i jego Biuro Freedom, z chwilą wejścia na rynek, wyznacza nowe, wyższe standardy na skostniałym i do niedawna bardzo ubogim mrągowskim rynku nieruchomości.

Pan Janusz pokazuje, swoim działaniem i zaangażowaniem, że niemożliwe, staje się jak najbardziej realne,  i co najważniejsze, że każdy klient, jego potrzeby i zadowolenie, są dla niego najważniejsze.

Panie Januszu – tak trzymać!

 Anna

 

Napisz do mnie