Biuro nieruchomości Nidzica

Biuro nieruchomości
Freedom Nidzica

ul. Kościuszki 36, 13-100 Nidzica

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Nidzica

Marcin Sekrecki

Szukając przez ponad 2 lata swojego przyszłego domu, miałem okazje poznać wiele firm pośredniczących w obrocie nieruchomościami, zarówno lokalnych jak i ogólnopolski. Biuro Freedom Nidzica to absolutny lider jakości poczynając od sposobu zaprezentowania nieruchomości, poprzez rzeczowa i przyjemną obsługę i zachowanie profesjonalizmu od pierwszego do ostatniego kontaktu z Klientem. Polecam z cała mocą

Agnieszka Czechowska

Korzystałam z obsługi biura Freedom podczas sprzedaży działki i byłam obsługiwana przez p. Natalię Topoczewską. Profesjonalizm p. Natalii i kontakt z klientem od samego początku dawały mi poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na szybką i korzystną transakcję. Muszę przyznać, że gdy moja nieruchomość okazała się mieć wadę prawną byłam zaniepokojona, że uniemożliwi to jej sprzedaż. Jednak p. Natalia przeprowadziła mnie przez cały proces i udało się uporządkować sytuację prawną działki (droga dojazdowa). Zawsze reagowała na moje pytania, wyjaśniała wątpliwości, szukała rozwiązań. Jestem przekonana, że gdyby nie p. Natalia nie udałoby mi się tak szybko rozwiązać problemów z działką i dokonać sprzedaży. Wszystko to działo się z minimalnym moim zaangażowaniem - w zasadzie ograniczało się do pojawienia u notariusza :). Szczerze polecam tą agencję nieruchomości. Jeśli wszyscy pracownicy pracują tak jak p. Natalia, to jesteście Państwo w dobrych rękach.

Janik Joanna

Biuro godne polecenia, fachowa i miła obsługa. Pani Natalia Topoczewska niczym prawa ręka i trzecie oko. Dziękuję bardzo całej załodze za owocną współpracę.

Bożena i Leszek Izydorczyk

Serdecznie dziękujemy pośrednikom Biura Nieruchomości Freedom w Nidzicy Panu Bogumiłowi Urbanowskiemu oraz Pani Natalii Topoczewskiej za 100% profesjonalizm w sprzedaży naszej nieruchomości. Można liczyć na wsparcie i pomoc z ich strony od A do Z. Zdecydowanie polecamy wszystkim, którzy zainteresowani są kupnem lub sprzedażą nieruchomości.

Grzegorz i Anna Chojnaccy

Serdecznie polecamy Freedom Nieruchomości. Pani Natalia Topoczewska bardzo kompetentna osoba z wielkim zaangażowaniem pomogła nam w sprzedaży i kupnie nieruchomości. Pełen profesjonalizm w każdym calu, kontakt z p. Natalią rewelacyjny. Bardzo dziękujemy za pomoc. Szczerze polecamy, warto skorzystać w tej firmie z usług przy kupnie/sprzedaży nieruchomości.