Biuro nieruchomości Nidzica

Biuro nieruchomości
Freedom Nidzica

ul. Kościuszki 36, 13-100 Nidzica

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Nidzica

S.N.

Dziękuję za owocną współpracę i za pomyślny przebieg transakcji sprzedaży mojej nieruchomości. Podejście do pracy p. Natalii Topoczewskiej uważam za bardzo profesjonalne. Jest to osoba punktualna i bardzo konkretna. Serdecznie polecam wszystkim współpracę z tym biurem a zwłaszcza z p. Natalią. Dziękuję jeszcze raz!

Anna Zaglaniczny

Nidzicki Oddział Freedom działa rzetelnie i skutecznie. Od podpisania umowy pośrednictwa do sprzedaży minęło zaledwie parę miesięcy. Zrobili wycenę, porównanie z innymi lokalami w okolicy, doradzili zmiany, znaleźli kupca, który docenił wystawione miejsce. Człowiek czuje, że nie dość, że sprzedał, to jeszcze w dobre ręce. Cała kadra kontaktowa i szukająca rozwiązań dobrych dla obu stron. Pozdrawiam panią Natalię, Anitę i p. Bogumiła.

Marcin Sekrecki

Szukając przez ponad 2 lata swojego przyszłego domu, miałem okazje poznać wiele firm pośredniczących w obrocie nieruchomościami, zarówno lokalnych jak i ogólnopolski. Biuro Freedom Nidzica to absolutny lider jakości poczynając od sposobu zaprezentowania nieruchomości, poprzez rzeczowa i przyjemną obsługę i zachowanie profesjonalizmu od pierwszego do ostatniego kontaktu z Klientem. Polecam z cała mocą

Agnieszka Czechowska

Korzystałam z obsługi biura Freedom podczas sprzedaży działki i byłam obsługiwana przez p. Natalię Topoczewską. Profesjonalizm p. Natalii i kontakt z klientem od samego początku dawały mi poczucie bezpieczeństwa i nadzieję na szybką i korzystną transakcję. Muszę przyznać, że gdy moja nieruchomość okazała się mieć wadę prawną byłam zaniepokojona, że uniemożliwi to jej sprzedaż. Jednak p. Natalia przeprowadziła mnie przez cały proces i udało się uporządkować sytuację prawną działki (droga dojazdowa). Zawsze reagowała na moje pytania, wyjaśniała wątpliwości, szukała rozwiązań. Jestem przekonana, że gdyby nie p. Natalia nie udałoby mi się tak szybko rozwiązać problemów z działką i dokonać sprzedaży. Wszystko to działo się z minimalnym moim zaangażowaniem - w zasadzie ograniczało się do pojawienia u notariusza :). Szczerze polecam tą agencję nieruchomości. Jeśli wszyscy pracownicy pracują tak jak p. Natalia, to jesteście Państwo w dobrych rękach.

Janik Joanna

Biuro godne polecenia, fachowa i miła obsługa. Pani Natalia Topoczewska niczym prawa ręka i trzecie oko. Dziękuję bardzo całej załodze za owocną współpracę.