Zobacz jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Bogumił Urbanowski

Dyrektor Oddziału

Doświadczony handlowiec, menedżer i szkoleniowiec. Pierwsze zawodowe kroki stawiał w rodzinnej firmie, którą współprowadził przez kilkanaście lat. Wielokrotnie nagradzany za wyniki sprzedażowe w branży FMCG. Zajmował się budowaniem rynku detalicznego oraz hurtowego od podstaw, utrzymywaniem korzystnych relacji z klientami oraz progresywnym rozwojem klientów.


Od siedmiu lat agent operatora sieci Play, prowadzi Biuro Obsługi Biznesowej. Zdobył wiele nagród za wykonanie planów rocznych. Przez trzy lata prowadził sklep Play, który znajdował się na szczycie sprzedażowych rankingów ogólnopolskich.

Dzięki wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu, bardzo dobrym relacjom z klientami poznał dokładnie potrzeby oraz specyfikę rynku. Czując potrzebę doskonalenia zawodowego, postanowił związać się z branżą nieruchomości. Współpraca z siecią Freedom jest zwieńczeniem jego dotychczasowej pracy.


Prywatnie entuzjasta tematyki OZE, przede wszystkim fotowoltaiki.

Rekomendacje

Joanna Grzyl

Świetna obsługa od pierwszego kontaktu telefonicznego, poprzez oględziny kolejnych nieruchomości aż po podpisanie umowy notarialnej. Pan Bogumił wykazał duże zaangażowanie, pomoc i wsparcie na każdym etapie zakupu nieruchomości. Dzięki jego znajomości rynku oraz profesjonalnemu doradztwu, możemy się cieszyć uroczym wakacyjnym miejscem dla naszej rodziny. Dziękujemy i polecamy!

Napisz do mnie