Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Bogumił Urbanowski

Dyrektor Oddziału

Doświadczony handlowiec, menedżer i szkoleniowiec. Pierwsze zawodowe kroki stawiał w rodzinnej firmie, którą współprowadził przez kilkanaście lat. Wielokrotnie nagradzany za wyniki sprzedażowe w branży FMCG. Zajmował się budowaniem rynku detalicznego oraz hurtowego od podstaw, utrzymywaniem korzystnych relacji z klientami oraz progresywnym rozwojem klientów.


Od siedmiu lat agent operatora sieci Play, prowadzi Biuro Obsługi Biznesowej. Zdobył wiele nagród za wykonanie planów rocznych. Przez trzy lata prowadził sklep Play, który znajdował się na szczycie sprzedażowych rankingów ogólnopolskich.

Dzięki wieloletniemu i bogatemu doświadczeniu, bardzo dobrym relacjom z klientami poznał dokładnie potrzeby oraz specyfikę rynku. Czując potrzebę doskonalenia zawodowego, postanowił związać się z branżą nieruchomości. Współpraca z siecią Freedom jest zwieńczeniem jego dotychczasowej pracy.


Prywatnie entuzjasta tematyki OZE, przede wszystkim fotowoltaiki.

Rekomendacje

Ewelina Pijewska i Piotr Wernik

Polecam Biuro Nieruchomości Freedom Nidzica i agenta nieruchomości Pana Bogumiła Urbanowskiego. Profesjonalna pomoc jak i podejście do klienta, duża wiedza, stały kontakt. Współpraca przebiegła pomyślnie. Polecamy.

Napisz do mnie