Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Dawid Socha

Agent Nieruchomości

Z zamiłowania fotograf, zajmujący się na co dzień zleceniami dla osób prywatnych jak i klientów biznesowych. Zdobytą wiedzę i umiejętności zawdzięcza samodoskonaleniu i dążeniu do perfekcji w tym czym się zajmuje. W kontaktach z klientami ceni sobie szczerość i zaangażowanie, rewanżując się pełnym profesjonalizmem i dążeniem do jak najbardziej satysfakcjonujących rozwiązań. Do każdego podchodzi indywidualnie tworząc najkorzystniejsze warunki współpracy.

Do Freedom Nieruchomości trafił zupełnie przez przypadek, gdy otrzymał ofertę pracy jako fotograf w oddziale w Nidzicy. Doceniając wysokie standardy firmy i rodzinną atmosferę, postanowił zaangażować się również jako agent.

Rekomendacje

Małgorzata Kwiatkowska-Góralczyk

Pan Dawid Socha podczas osobistych i telefonicznych kontaktów był niezwykle zaangażowany w moją sprawę - udzielał wyczerpujących i ważnych dla mnie informacji. Czynił to (co podkreślam) z wielką kulturą. Wykazywał się operatywnością w załatwieniu niezbędnych dokumentów. Był obecny podczas kontaktów z nabywcami nieruchomości, a także od chwili wstępnej rozmowy ze mną, poprzez zawarcie umowy wstępnej aż do przekazania nieruchomości nowym właścicielom, dbając o niemalże każdy szczegół finału sprawy. Gratulując Oddziałowi Freedom Nidzica tak zaangażowanego, wzorowego pracownika życzę dalszych sukcesów i tak wdzięcznych klientów jak ja.

Napisz do mnie