Dawid Socha

Agent Nieruchomości

Z zamiłowania fotograf, zajmujący się na co dzień zleceniami dla osób prywatnych jak i klientów biznesowych. Zdobytą wiedzę i umiejętności zawdzięcza samodoskonaleniu i dążeniu do perfekcji w tym czym się zajmuje. W kontaktach z klientami ceni sobie szczerość i zaangażowanie, rewanżując się pełnym profesjonalizmem i dążeniem do jak najbardziej satysfakcjonujących rozwiązań. Do każdego podchodzi indywidualnie tworząc najkorzystniejsze warunki współpracy.

Do Freedom Nieruchomości trafił zupełnie przez przypadek, gdy otrzymał ofertę pracy jako fotograf w oddziale w Nidzicy. Doceniając wysokie standardy firmy i rodzinną atmosferę, postanowił zaangażować się również jako agent.

Rekomendacje

Aleksandra Borowska

Jako osoba kupującą mieszkanie miałam przyjemność współpracować z Panem Dawidem Socha. Pracę Pana Dawida oceniam na bardzo profesjonalną i rzetelną. Pan Dawid był ze mną w ciągłym kontakcie, odpowiadał na wszelkie pytania i dbał o bezpieczny i bezstresowy przebieg całej transakcji mojego zakupu mieszkania przy ul. Osińskiego w Nidzicy. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam współpracę z Panem Dawidem.

Napisz do mnie