Anna Szczerba

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Z wykształcenia magister inżynier budownictwa oraz inżynier bezpieczeństwa pracy. Z doświadczenia specjalista w sprzedaży nieruchomości.

Jest osobą pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Trzyma się zasady, że rzeczy niemożliwe nie istnieją. Skupia się przede wszystkim na relacjach. Jest osobą asertywną, pełną energii oraz bardzo empatyczną. Cechuje ją wysokie zaangażowanie w powierzone zadanie.
Każdą wolną chwilę spędza nad wodą jako instruktor pływania i ratownik wodny.

Rekomendacje

Podobno sprzedać mieszkanie jest trudno, ale nie z Panią Anną Szczerbą Referencje - Agnieszka i Piotr Kupniewscy

Podobno sprzedać mieszkanie jest trudno, ale nie z Panią Anną Szczerbą. Referencje - Agnieszka i Piotr Kupniewscy

Polecimy Państwa biuro każdemu, kto będzie borykał się ze sprzedażą mieszkania, a w szczególności pośrednika Panią Annę Szczerbę.

Podobno sprzedać mieszkanie jest trudno, ale nie z Panią Anną Szczerbą. Do tej pory nie mieliśmy dobrych doświadczeń z pośrednikami. Wszystko się zmieniło, gdy na naszej drodze do sprzedaży (dotąd bezskutecznej) pojawiła się Pani Anna. Wchodząc do biura od razu urzekł nas profesjonalizm, z jakim Pani do nas podeszła. Nie wierzyliśmy,że szybko sprzedamy nasze mieszkanie, ale teraz wiemy, że to nie jest tylko hasło reklamowe Państwa firmy, tylko tak jest naprawdę. Pani Anna Szczerba sprzedała nasze mieszkanie w dwa miesiące, co przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystko było jak należy, o nic nie musieliśmy się martwić, bo było wiadomo, że Pani Ania nad wszystkim czuwa. Co jest niewątpliwym atutem Pani pośrednik to otwartość do ludzi, łatwość nawiązywania kontaktu, co można było już dostrzec na pierwszym spotkaniu w Państwa biurze, niespotykana empatia oraz poczucie humoru i wysoka kultura osobista.  Profesjonalizm Państwa firmy można było zauważyć na każdym etapie sprzedaży mieszkania, od przygotowania oferty, poprzez pośrednictwo aż do przekazania mieszkania nowym właścicielom. Polecimy Państwa biuro każdemu, kto będzie borykał się ze sprzedażą mieszkania, a w szczególności pośrednika Panią Annę Szczerbę. 

 

Agnieszka i Piotr Kupniewscy
 

Napisz do mnie