Biuro nieruchomości Opole

Biuro nieruchomości
Freedom Opole

ul. Ozimska 73A (róg Plebiscytowej), 45-368 Opole

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Opole

Marcel Świdziński

Pełen profesjonalizm!!!! Z czystym sumieniem polecam agenta 007 Pawła do spraw nieruchomości. Miałem poważny problem ze sprzedażą mojego lokalu, po zgłoszeniu się do Pawła po niespełna miesiącu już nastąpiła sprzedaż. Każdemu życzę takiego pośrednika w biznesie! Pozdrowienia dla Agenta Pawła.

Justyna Głowacka

Profesjonalizm od początku do końca, dzięki Pani Aleksandrze sprzedaż mojego mieszkania poszła bardzo sprawnie. Jestem BARDZO zadowolona i wdzięczna. Dziękuję, bardzo polecam Biuro Nieruchomości Freedom oraz Panią Aleksandrę.

Aleksandra W.

Za pośrednictwem tego biura kupiłam mieszkanie. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie, Pani Cieplik dopilnowała wszelkich szczegółów więc o nic nie musiałam się martwić. Szczerze polecam!

Adam Pawluk

Pani Aleksandra Cieplik pośredniczyła w zakupie mojego domu. Pełen profesjonalizm na każdym etapie, począwszy od wyszukania odpowiedniej oferty, poprzez proces negocjacyjny, aż do sfinalizowania transakcji. Szczerze polecam.

Jarosław Bury

Polecam nie samo biuro tylko osobę, bo przecież to ludzie tworzą firmę. Na początku sprzedaży mojego domu korzystałem z "fachowości" dwóch innych biur sprzedaży nieruchomości. "Praca" tych biur niewiele miała z pracą wspólnego, wzbudzała tylko moją irytację. Chyba uważali, że sprzedaż poprzez stronę internetową to jedyna, najsłuszniejsza droga. Rozstałem się z nimi bez żalu i wtedy właśnie pojawiła się pani Aleksandra Cieplik. Pojawiła się w momencie kiedy byłem całą tą sprzedażą domu mocno wzburzony. Przejść przeze mnie, przekonać mnie w takim momencie graniczy z cudem. Myślę, że widziała w trakcie rozmowy mój stan i umiejętnie moją złość skierowała na inne tory, a zajęła się przedmiotem sprawy. Taka umiejętność to wielki dar. Dom sprzedała w ciągu półtora tygodnia (gdzie w dwóch poprzednich firmach dom był prawie 4 miesiące w ofercie i zapewne byłby jeszcze dłużej). Zdjęcia domu wykonane przez panią Aleksandrę, które później stanowiły ofertę internetową były profesjonalne, podejście do sprzedaży wskazujące na duże doświadczenie, a o techniki socjotechniczne spytajcie ją już Państwo sami... Na klientów pani Aleksandra nie czekała, sam ich wybrała i zaprosiła do dalszych rozmów. W ogóle niechętnie wydaję pieniądze, natomiast w tym przypadku uważam, że słusznie się należały za godnie wykonaną pracę. Z czystym sumieniem polecam Państwu skorzystać z jej pomysłowości.