połącz to
Szukasz i jednocześnie sprzedajesz?

Aleksandra Cieplik

Dyrektor Oddziału

Od 17 lat związana z rynkiem nieruchomości. Przez ten czas, w lokalnym, rodzinnym biurze nieruchomości, odpowiadała zarówno za kwestie handlowe, prawne, jak i finalizację transakcji. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania pośrednik z licencją zawodową nr 5235. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości, a także szereg szkoleń i kursów, pozwalających jej na kompleksowe podejście do tematu obrotu nieruchomościami.


W pracy analityczna i skrupulatna, zorientowana na potrzeby klienta i nastawiona na poszukiwanie optymalnych rozwiązań z zachowaniem wysokich standardów zawodowych. Nie ma dla niej spraw nie do rozwiązania, a klient zawsze może liczyć na jej indywidualne i pełne zaangażowania podejście.


Idealistka. Dołączyła do Freedom chcąc promować wysoką jakość usług, nowoczesne rozwiązania i kreować profesjonalny wizerunek pośrednika. Ciągle się dokształca, wierząc, że inwestycja w wiedzę i samorozwój to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy.


Prywatnie szczęśliwa żona i mama Matyldy i Mikołaja, pasjonatka dalekich podróży, a w szczególności kultury i kuchni azjatyckiej. Podróże kocha przede wszystkim za dystans, jaki po powrocie dają do dnia codziennego. Odpoczywa przy dobrej muzyce, na nartach lub rowerze, a uwielbia koncerty, Toskanię, dobre jedzenie i jeszcze lepsze książki.

Rekomendacje

Freedom wyróżnia nowoczesne, sprawne i rzeczowe podejście do klienta

Gorąco polecam Biuro Nieruchomości Freedom Opole.

Gorąco polecam Biuro Nieruchomości Freedom Opole. Kilkukrotnie współpracowałam z tym biurem zarówno przy sprzedaży mieszkania z house stagingem jak i kupnie domu. Bardzo profesjonalna obsługa, duże doświadczenia i wiedza Pani Aleksandry Cieplik spowodowały że każdy z procesów był przeprowadzony bezproblemowo i najsprawniej jak się da. Biuro polecam z czystym sumieniem. Freedom wyróżnia nowoczesne, sprawne i rzeczowe podejście do klienta.

 

Gosia P.

Napisz do mnie