Biuro nieruchomości Oświęcim

Biuro nieruchomości
Freedom Oświęcim

Rynek 19/5a, 32-600 Oświęcim

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Zdjęcie oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Oświęcim

Maria Szafran

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Martą Szewczyk. Jest osobą niezwykle sympatyczną , do usług o każdej porze dnia. Dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu udało się w krótkim czasie przeprowadzić pomyślnie skomplikowaną transakcje. Pani Marto gratuluję ! Życzę z całego serca Pani wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym jak i osobistym. Dziękuję bardzo za Pani pomoc.

Sebastian Spyra

Współpraca z Panią Martą Szewczyk przebiegła bardzo sprawnie. Profesjonalne podejście do klienta, a także wysoki poziom usługi sprzedaży mieszkania. Serdecznie mogę polecić agentkę nieruchomości. za wszystko dziękuję i życzę samych pomyślnych transakcji.

Katarzyna Biernacka

Pani Ania wykazała się pełnym profesjonalizmem. Jako klientka czułam się zaopiekowana, muszę dodać, że sprzedaż mojego mieszkania nie była prostą sprawą. Polecam z czystym sercem.

Katarzyna i Artur Suwała

Polecam współpracę z agencją Freedom. Pełen profesjonalizm, całkowite zaangażowanie. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do pracy sprawiło, że mieszkanie sprzedane zostało w przeciągu tygodnia. Pracę oceniam bardzo pozytywnie. Z pewnością drugi raz wybralibyśmy to samo biuro. Bardzo polecam współpracę z Panią Martą Szewczyk. Pani Marta jest osobą kompetentną, energiczną, a przede wszystkim profesjonalną, cierpliwą i bardzo pomocną.

Dawid Gąsior

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Anną Wygoda. Kompetentna, sympatyczna, konkretna. Bardzo szybko i sprawnie potrafi załatwić sprawy. Doceniam tym bardziej, iż temat dotyczył transakcji z osobą spoza Polski. Pani Anna wykazała się fachową wiedzą oraz znajomością procesów również w tym zakresie, co było dla mnie niezmiernie pomocne.