Biuro nieruchomości Oświęcim

Biuro nieruchomości
Freedom Oświęcim

Rynek 19/5a, 32-600 Oświęcim

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Zdjęcie oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Oświęcim

Kasia

Dziękuje bardzo za ekspresowe domknięcie procesu zakupu nieruchomości. Doceniam Pani Marty zaangażowanie, odpowiedzi na wszystkie pytania, słowność, a także życzliwość i pozytywne nastawienie :) Wszystkiego dobrego Pani Marto i (może) do usłyszenia kiedyś :)

Joanna Moskal i Rafał Rus

Serdecznie polecamy współpracę z Panią Martą. Kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy na oglądaniu mieszkania, to od razu wiedzieliśmy, że Pani Marta może nam pomóc ze sprzedażą naszej nieruchomości, co udało się w niespełna 2 tygodnie od daty wystawienia ogłoszenia, a całość przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Na pewno będziemy polecać biuro nieruchomości Freedom w Oświęcimiu i Panią Martę.

Przemysław Kurzak

Polecam Panią Martę, pomoc w sprzedaży na najwyższym poziomie, kontakt oraz dyspozycyjność na plus!

Firma Amax

Współpraca z Panią Martą układała się wzorowo. Osoba dokładna, kompetentna. Bardzo dobry kontakt ze stronami transakcji. Była z nami od początku zakupu działki aż do umowy notarialnej końcowej. Polecamy ją jako agenta nieruchomości.

Wiesława Krzemień

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Martą Szewczyk. Pani Marta jest osobą kompetentną, miłą, uśmiechnięta i bardzo pomocną w każdej sytuacji. Można na niej polegać i zaufać pod każdym względem. Transakcja przebiegła perfekcyjnie bez żadnych zbędny niespodzianek. Będę polecać Panią Martę.