Biuro nieruchomości Oświęcim

Biuro nieruchomości
Freedom Oświęcim

Rynek 19/5a, 32-600 Oświęcim

Chcę sprzedać:

Dziękujemy

Nasz doradca wkrótce skontaktuje się z Tobą

Oferty oddziału

Zdjęcie oddziału

Nasi ludzie

Napisz do nas

Zapytanie zostało wysłane
  • Chcę kupić
  • Chcę sprzedać
  • Inne

Opinie biura nieruchomości Oświęcim

Maria Michalik

Osoba Pani Ani Mydlarz od początku przypadła nam do gustu ponieważ jest osobą niezwykle miłą i od razu wzbudza zaufanie aby powierzyć jej swoje sprawy. Bardzo operatywna, na bieżąco informująca klienta o wykonywanych czynnościach. Będziemy bardzo miło ją wspominać i polecać innym osobom.

Wojciech Marszałek

Sprawna obsługa Pani Anny Mydlarz w zakresie przekazania informacji i realizacji sprzedaży nieruchomości. Polecam Agenta innym zainteresowanym kupnem/sprzedażą nieruchomości. Transakcja bezpieczna, szybka, bezproblemowa.

Łukasz Gałuszka

Z agencja Freedom posiadałem już bardzo dobre doświadczenie jako klient kupujący dom. Przyszedł czas na sprzedaż i odwrócenie sytuacji. Trafiłem w ręce osoby bardzo zaangażowanej, empatycznej, konkretnej i nastawionej na realizacje celów. Pani Marta realizuje projekt angażując się w niego z dokładnością o każdy detal, co daje poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Cały proces jest łatwy do zrozumienia, nie ma pytań bez odpowiedzi. Poziom stresu przy tak ważnej decyzji życiowej jest minimalny. Przez cały czas wykazuje profesjonalne i rzetelne podejście do pracy, które może być stawiane wzorem na różnych szkoleniach w branży! Współpracę z firmą Freedom oceniam na bardzo, bardzo wysokim poziomie i jest to zasługa agentów takich jak Pani Marta Szewczyk.

Vova i Joanna Szweda Dowhanycz

Pani Marta okazała się ciepłą i miłą osobą. Czuwała nad procesem kupna domu od samego początku do samego końca, o każdej porze dnia zawsze była pod telefonem. Potrafiła załatwić każdy dokument. Będziemy polecać Panią Martę, jeśli ktoś będzie potrzebować tak pomocnej i zaangażowanej osoby w kupnie/sprzedaży nieruchomości. Pozdrawiam serdecznie.

Beata Kusak i Andrzej Mitoraj

Serdecznie dziękujemy Pani Marcie Szewczyk i Pani Annie Wygodzie za sprawne przeprowadzenie transakcji kupna mieszkania. Panie wykazały się rzetelnością i profesjonalizmem. Służyły pomocą i dobrą radą.