Beata Hatala

Dyrektor Oddziału

Studiując na Krakowskiej Akademii zdobywała doświadczenie z zakresu prawa i administracji. Posiada 15 letnie doświadczenie w sprzedaży oraz budowania zespołu. Swoją wiedzę zdobywała szkoląc się u najlepszych specjalistów w branży biznesu i sprzedaży. Absolwentka RBC Master Business Training.

Nieruchomościami interesowała się od zawsze, aż przekuła to w aktywne działanie stając się ekspertem w tej branży. Specjalizuje się w obsłudze nieruchomości premium ale lubi też sprzedawać domy w górach. Współpracuje z klientami z Polski i zagranicy. Jest komunikatywna i proaktywna co ułatwia jej zdobywanie nowych kontaktów. Największą motywacją jest dla niej osiąganie wyznaczonych celów.

Na co dzień szczęśliwa żona i mama trójki dzieci ceniąca sobie równowagę w życiu rodzinnym i zawodowym.
Joga i dobra książka to jej sposób na relaks.

Rekomendacje

Serdeczne podziękowania dla biura nieruchomości Freedom w Wadowicach za skuteczną i fachową sprzedaż działki Referencje - Halina Domagała

Współpraca z panią Beatą zapewniła mi pełny komfort i poczucie bezpieczeństwa w osiągnięciu celu, jakim była sprzedaż działki.

Serdeczne podziękowania dla biura nieruchomości Freedom w Wadowicach za skuteczną i fachową sprzedaż działki. W szczególny sposób chciałam wyrazić słowa uznania dla pani Beaty Hatali za jej pełne zaangażowanie, szeroki zakres kompetencji i profesjonalizm. Współpraca z panią Beatą zapewniła mi pełny komfort i poczucie bezpieczeństwa w osiągnięciu celu, jakim była sprzedaż działki. Pani Beato, postrzegam Panią nie tylko jako fachowca wysokiej klasy, ale również jako osobę wyjątkowo ciepłą i wykazującą wiele empatii w stosunku do ludzi. Mam jak najlepsze zdanie o firmie, która zatrudnia takich pracowników jak Pani Beata Hatala i będę ją polecać znajomym.

 Zadowolona Klientka - Halina Domagała
 

Napisz do mnie