Marta Górska

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.

Doświadczony ekspert Notus Finanse S.A oraz koordynator ds. partnera strategicznego. Od 2008 r. związana z branżą finansową. Obecnie odpowiada za koordynowanie współpracy z Freedom Nieruchomości. Do jej zadań należy m.in realizowanie wspólnych projektów i działań oraz wprowadzanie jednolitych standardów obsługi klienta.

Miłośniczka podejmowania nowych wyzwań, ciekawa ludzi i świata. Jako zawodowy mediator skupiona na odnajdywaniu rozwiązań w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Z wykształcenia politolog o specjalności międzynarodowe stosunki społeczne i gospodarcze. Master NLP oraz Uczestniczka wielu szkoleń organizowanych przez Sandler Traning Polska.

Rekomendacje

J.J Pacho

Analiza ofert różnych banków to nie lada wyzwanie. Jest ich klika w każdym banku - łatwo przeoczyć nieoczywiste kwestie, wpływające na ostateczną cenę kredytu hipotecznego. Jesteśmy tym bardziej wdzięczni, za przeprowadzenie nas przez proces kredytu hipotecznego „suchą stopą”. Wszystkie nasze oczekiwania były wzięte pod uwagę, dodatkowo obecność i dostępność na każdym etapie procesu (m.in. na umowie kredytowej) sprawia, że nie wyobrażamy sobie powierzenia naszych spraw kredytowych komu innemu !

Napisz do mnie