Michał Jeziorski

Dyrektor Oddziału

Od kilkunastu lat działa w branży budowlanej. Z rynkiem nieruchomości związany od 2009 roku. Od tamtej pory bierze czynny udział w wielu projektach jako osoba odpowiedzialna za prowadzenie sprzedaży, głównie w sektorze B2B. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu zespołów, w sprzedaży oraz w obszarach związanych z zarządzaniem projektami.

Wychodzi z założenia, że człowiek uczy się całe życie, dlatego chętnie poszerza swoje kompetencje i jest zwolennikiem ciągłych inwestycji we własny rozwój, do czego również zachęca ludzi, z którymi pracuje.

Jego przepis na sukces to: Ucz się od lepszych od siebie, wyciągaj wnioski ze swoich porażek oraz bądź konsekwentny w dążeniu do celu.

Rekomendacje

Tomasz Turalski

Każdemu, kto chce sprzedać sprawnie swoją nieruchomość, serdecznie polecam współpracę z Panem Michałem Jeziorskim i Panią Anną Stursiak z biura Freedom Nieruchomości w Piasecznie. Współpraca z tym duetem przebiegła sprawnie i profesjonalnie. Mieszkanie znajdowało się na poddaszu w kamienicy bez windy, co było pewnego rodzaju wyzwaniem podczas sprzedaży. Pan Michał i Pani Ania profesjonalnie zajęli się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży, a następnie dzięki działaniom marketingowym i prezentacjom w formie dni otwartych znaleźli nabywcę. Nadmienię, że w momencie sprzedaży w mieszkaniu znajdowali się najemcy, zatem forma prezentacji nieruchomości przez tzw. „dni otwarte” była strzałem w dziesiątkę. Przez cały okres sprzedaży byliśmy w stałym kontakcie, na bieżąco byłem informowany o postępach sprzedaży. Serdecznie polecam współpracę z Panem Michałem i Panią Anią, każdemu, kto chce bezstresowo i sprawnie sprzedać swoją nieruchomość.

Napisz do mnie