Absolwentka wydziału Prawa i Administracji UŁ, miłośniczka prawa karnego, która jednak poświęciła się innym dziedzinom jako redaktor periodyków i portali dla praktyków. Swoją przygodę ze sprzedażą rozpoczęła w wieku lat 9, kiedy to pełnoetatowo pełniła rolę eksperymentalnego audytorium dla swojego Taty stawiającego wówczas pierwsze kroki w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych i motywacyjnych.

Zamiłowanie do prawa, do sportu i do sprzedaży stara się łączyć (choć w różnych konfiguracjach) na swojej zawodowej ścieżce, dzięki czemu jej praca zawsze jest wyzwaniem i przygodą. Wspólnym mianownikiem jest zawsze kontakt z ludźmi.

Zawodowo sprzedażą zaczęła się zajmować w branży ubezpieczeniowej w 2008 r. i od tej pory w różnych formach nieustannie jej towarzyszy. W świecie wypełnionym informacjami co i kiedy należy kupić, najważniejsze jest dla niej stać się opiekunem klienta. Wychodzi poza ramy sprzedawcy, traktując indywidualnie każdą osobę z którą ma kontakt. I - choć to niemodne - słowo jest dla niej o wiele cenniejsze niż banknot.

W Piaseczyńskim oddziale Freedom Nieruchomości działa od sierpnia 2021 r. Zajmuje się obsługą transakcji, przygotowywaniem niezbędnych dokumentów - szczególnie lubi te niestandardowe problemy do rozwiązania - a przede wszystkim kontaktami z klientami, głównie podczas poszukiwania nowych nieruchomości.

Prywatnie niespokojny duch, oswajacz chaosu i pasjonatka aktywności na świeżym powietrzu i motocyklistka. Samozwańczy detektyw prawnych absurdów, niereformowalny miłośnik zwierząt, dzięki którym w domu ma sekcję sportowo-stróżującą zarządzaną przez psa - Szajbę, sekcję artystyczną za którą odpowiedzialna jest papuga, oraz sekcję relaksacyjną - o którą dbają rybki.

Rekomendacje

Sylwia Joyce

Serdecznie polecam Panią Monikę Krajewską z Agencji Freedom Nieruchomości, za pośrednictwem której udało mi się zakupić piękne mieszkanie. Transakcja przebiegła pomyślnie i bezproblemowo. Pani Monika od początku procesu aż do samego końca była w pełni zaangażowana, profesjonalna oraz bardzo życzliwa, dzięki czemu czułam ogromne wsparcie w tak dużym i ważnym przedsięwzięciu. Polecam z całego serca !

Napisz do mnie