Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Paulina Alaw

Agent Nieruchomości

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, dzięki czemu nie boi się trudnych rozmów i twardych negocjacji. Konsekwentnie dąży do realizacji celu. Otwarta i ciepła na co dzień; konkretna i nieustępliwa, kiedy reprezentuje interesy klienta. Prywatnie i zawodowo wysoko ceni sobie uczciwość.

Dzięki umiejętnościom wnikliwego słuchania, doskonale trafia w potrzeby swoich klientów oraz szybko i skutecznie je rozwiązuje. Odpowiedzialność i wysoki poziom empatii sprawiają, że każdy klient, który do niej trafia, czuje się nie tylko wyjątkowo obsłużony, ale przede wszystkim bezpieczny i pod odpowiednią opieką.

Prywatnie szczęśliwa mama oraz miłośniczka pięknych wnętr.

Rekomendacje

Piotr Jagiełło

W październiku 2019  podpisałem z Panią Pauliną Alaw umowę na pośrednictwo sprzedaży mojego domu w Wilanowie i była to świetna decyzja. 
Pani Paulina opracowała szczegółowy plan działania prowadzący do sprzedaży nieruchomości, przeprowadziła bardzo wszechstronną i nowoczesną akcję promocyjną, w tym promocję w mediach społecznościowych. W trakcie procesu promocji i sprzedaży domu byłem regularnie informowany o bieżącej sytuacji. 
Współpraca z Panią Pauliną była bardzo pozytywnym doświadczeniem który zakończył się sukcesem. Dom sprzedaliśmy w ciągu zaledwie kilku tygodni, a sama tranzakcja była bardzo sprawnie przeprowadzona. Ponadto Pani Paulina osobiście pomogła skompletować dokumentację potrzebną do podpisania aktu notarialnego.
Bardzo polecam współpracę z Panią Pauliną przy sprzedaży nieruchomości, jej kreatywność, pasja i profesjonalizm gwarantują sukces projektu.

Piotr Jagiełło
 

Napisz do mnie