Rafał Wiszniewski

Ekspert Finansowy NOTUS Finanse S.A.

Od 14 lat Doradca Finansowy, od początku związany z NOTUS Finanse S. A., niezależną firmą doradztwa finansowego.

Cechuje go komunikatywność, zdecydowanie w działaniu i dobra organizacja pracy. Cechy te, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością rynku, gwarantują klientom optymalny dobór oferty oraz szybkość w finalizacji przedsięwzięcia. Ceni sobie wolność i niezależność w działaniu. Jego długoletnie doświadczenie zapewnia profesjonalną obsługę oraz najlepsze rozwiązania, także w tych najbardziej nietypowych przedsięwzięciach. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem finansowym. Motywacją do działania jest dla niego zadowolenie klientów.

Rekomendacje

Dr Anna Krupotow-Abdool Carrim

Punktualność, precyzyjne dotrzymywanie terminów, aktywność w kontaktowaniu się z klientem, cierpliwość i życzliwość połączona ze skutecznością w działaniu to dodatkowe atuty Pana Wiszniewskiego.

Z przyjemnością chciałabym polecić Pana Rafała Wiszniewskiego, Doradcę finansowego z firmy Notus Doradcy finansowi, wszystkim przyszłym klientom. Pana Wiszniewskiego cechuje profesjonalizm w każdym calu. W szczególności zwraca uwagę świetne przygotowanie merytoryczne i bardzo sprawne poruszanie się w świecie instytucji finansowych na polskim rynku, umiejętność krytycznej oceny, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność  doradzania klientowi w kontekście realnej oceny możliwości finansowych klienta. Przejściowe trudności Pan Rafał traktuje jako wyzwania, a nie jako przeszkody w realizacji celów. Dodatkowo chciałabym podkreślić pełne zaangażowanie pana Wiszniewskiego w pracę z klientem. Na szczególne wyróżnienie  zasługuje pełna dostępność telefoniczna Pana Wiszniewskiego, i to również poza godzinami pracy. Punktualność, precyzyjne dotrzymywanie terminów, aktywność w kontaktowaniu się z klientem, cierpliwość i życzliwość połączona ze skutecznością w działaniu to dodatkowe atuty Pana Wiszniewskiego. Korzystałam z usług Pana Wiszniewskiego w dość nietypowej sprawie finansowej, która została przeprowadzona perfekcyjnie i zakończyła się pełnym sukcesem. W przyszłości, gdybym potrzebowała skorzystać z usług zaufanego i skutecznego doradcy finansowego,  z cala pewnością wybrałabym ponownie Pana Rafała Wiszniewskiego. 

 

Dr Anna Krupotow-Abdool Carrim  

Napisz do mnie