Zobacz jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Robert Szewczyk

Agent Nieruchomości

Duży nacisk kładzie na rozwój osobisty i samorealizację. Kieruje się dużą empatią w stosunku do innych osób i zawsze chętnie pomaga w rozwiązywaniu ich problemów, które zawsze woli nazywać wyzwaniami. Jest konsekwentny w dążeniu do celów w czym pomaga mu duża dyscyplina pracy.

Przez wiele lat działał w branży budowlanej, głównie w sektorze B2C, dlatego swoje doświadczenie sprzedażowe mógł łatwo przenieść na obsługę klienta indywidualnego w obsłudze pośrednictwa sprzedaży nieruchomości.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem kilkuletniego syna, z którym chętnie spędza każdą wolną chwilę miedzy obowiązkami służbowymi. Poza rodziną interesuję się sportami ekstremalnymi. Jest członkiem grupy Offroad Piaseczno i brał czynny udział jako kierowca w zawodach takich jak Lajtowy Puchar Polski oraz ogólnopolski wyścig COBRA dla samochodów terenowych.

Rekomendacje

Marcin Gmoch

Współpraca z Panem Robertem Szewczykiem to gwarancja udanej transakcji.
Wyróżnia go zaangażowanie, profesjonalne podejście i wysokie umiejętności negocjacyjne. Jego doświadczenie, wiedza merytoryczna i postawa prokliencka odzwierciedla się w szybkim osiąganiu określonego celu.
Klient, który trafi pod skrzydła Pana Roberta będzie w pełni usatysfakcjonowany. Podsumowując, jest to Agent z prawdziwego zdarzenia, rzecz niemożliwe robi od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Marcin Gmoch
 

Napisz do mnie