Robert Szewczyk

Agent Nieruchomości

Duży nacisk kładzie na rozwój osobisty i samorealizację. Kieruje się dużą empatią w stosunku do innych osób i zawsze chętnie pomaga w rozwiązywaniu ich problemów, które zawsze woli nazywać wyzwaniami. Jest konsekwentny w dążeniu do celów w czym pomaga mu duża dyscyplina pracy.

Przez wiele lat działał w branży budowlanej, głównie w sektorze B2C, dlatego swoje doświadczenie sprzedażowe mógł łatwo przenieść na obsługę klienta indywidualnego w obsłudze pośrednictwa sprzedaży nieruchomości.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem kilkuletniego syna, z którym chętnie spędza każdą wolną chwilę miedzy obowiązkami służbowymi. Poza rodziną interesuję się sportami ekstremalnymi. Jest członkiem grupy Offroad Piaseczno i brał czynny udział jako kierowca w zawodach takich jak Lajtowy Puchar Polski oraz ogólnopolski wyścig COBRA dla samochodów terenowych.

Rekomendacje

Ewelina i Piotr Chmiel

Współpracę z panem Robertem można opisać jako szybką, łatwą i przyjemną. Nie spodziewaliśmy się, że mieszkanie można tak szybko sprzedać. Pan Robert pomagał nam na każdym etapie. Polecamy

Napisz do mnie