Robert Szewczyk

Broker Nieruchomości

Zdecydowanie jest opiekunem klienta, a nie sprzedawcą. Zawsze pomaga w rozwiązywaniu problemów, które pojawiają się w procesie sprzedaży nieruchomości, troszcząc się przede wszystkim o finalizację spełniającą wymagania stron umowy.
Jak sam zaznacza - pracuje dla swoich klientów - dlatego najpierw stara się poznać ich cele, potrzeby i oczekiwania. Nie tylko wobec transakcji, lecz także wobec swojej pracy.
Ważna jest dla niego współpraca, dlatego wspólnie decydują jaki model sprzedaży wybrać.
Jego wieloletnie doświadczenie jest gwarancją bezpieczeństwa transakcji. Wcześniejsza praca w branży budowlanej pomaga mu oceniać także stan techniczny budynku, więc bezpieczeństwo, które gwarantuje dotyczy nie tylko stanu prawnego. Stawia na szczerość, dzięki której każdą ofertę jest w stanie sprzedać.

Prywatnie Robert jest szczęśliwym mężem i ojcem. Aktywnie spędza czas - m.in. na treningach boksu. Jest motocyklistą i fanem offroadu.

Rekomendacje

Jerzy Frołow

Pan Robert i WSZYSTKO JASNE !!!!. Gorąco polecam usługi Pana Roberta w pośrednictwie sprzedaży mieszkania. Profesjonalnie wykonane zdjęcia lokalu, bez żadnych ubarwień. Klienci którzy byli zainteresowani kupnem zawsze podkreślali to, że zdjęcia oddają w 100% rzeczywisty stan lokalu. Pragnę podkreślić pełny profesjonalizm Pana Roberta, zapewnienie dogodnych warunków w sprzedaży mieszkania i co najważniejsze pełną opiekę prawną przy podpisywaniu aktu notarialnego. Panie Robercie jeszcze raz bardzo dziękuję.

Napisz do mnie