Krzysztof Furman

Dyrektor Oddziału

Od ponad 30 lat związany z rynkiem nieruchomości. Jeden z pierwszych w Polsce pośredników w obrocie nieruchomościami z licencją nr 354. Kreował i współtworzył rynek nieruchomości w Północnej Wielkopolsce. Wyszkolił i wychował kilkunastu pośredników w obrocie nieruchomościami. Od 1992 roku rzeczoznawca majątkowy i biegły sądowy w zakresie wyceny nieruchomości. Twórca biur pośrednictwa „Nieruchomości Furman”, biura pośrednictwa kredytowego „Furman Finanse” (z nowym innowacyjnym projektem „Kredyt 3x0”), współwłaściciel Kancelarii rzeczoznawców majątkowych i biegłych sądowych „Profit”.

Współpraca z Freedom Nieruchomości to dla klientów nowa jakość na rynku nieruchomości. To nowy model sprzedaży nieruchomości pozwalający sprzedawać skutecznie i zyskownie. Jest przekonany, że wsparcie Freedom Nieruchomości przyczyni się do dalszego rozwoju własnego biznesu.

Prywatnie szczęśliwy tata dwóch córek i trzech synów. Miłośnik spędzania czasu w polskich górach (obecnie w trakcie zdobywania 28 szczytów Korony Gór Polskich). Podróże łączy z ważnymi imprezami sportowymi (… „biało–czerwone to barwy niezwyciężone”). Pozytywne endorfiny łapie w czasie biegania (zdobywca Korony Półmaratonów Polskich, ukończył 2 maratony w Warszawie i Porto).

Napisz do mnie