Hanna Morawska

Broker Nieruchomości

Członek Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w instytucjach finansowych. Współpracowała m.in. z największymi deweloperami i spółdzielniami mieszkaniowymi w Polsce.

Dzięki swoim umiejętnościom negocjacyjnym i znajomości rynku skutecznie prowadzi sprawy do szczęśliwego finału. Zaangażowana, kompetentna, opiekuńcza, sprawna – tak najczęściej określa ją szerokie grono zadowolonych klientów. Zawsze gotowa do rozwiązywania problemów, największą satysfakcję czerpie z budowania długoterminowych relacji i zaufania.

Prywatnie miłośniczka kina, spędzająca wolne chwile na festiwalach i podróżach śladami najpiękniejszych planów filmowych.

Rekomendacje

Michał Kozaczewski

Z czystym sercem mogę polecić każdemu usługi p. Hanny Morawskiej i Freedom Nieruchomości. Całkowite zaangażowanie w każdym aspekcie procesu transakcji. Porady w kwestiach organizacyjnych, marketingowych i prawnych. Pełna współpraca, nieograniczony kontakt drogą elektroniczną i telefoniczną. Moje oczekiwania spełnione w 100%. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i orientacja „na klienta”.

Napisz do mnie