#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Hanna Morawska

Specjalista ds. Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w instytucjach finansowych. Współpracowała m.in. z największymi deweloperami i spółdzielniami mieszkaniowymi w Polsce.


Energiczna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Klienci sprzedający nieruchomości cenią ją za dbałość o komfort na każdym etapie procesu sprzedaży oraz skuteczność działania. Kupujący podkreślają jej umiejętność dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zawsze gotowa do rozwiązywania problemów, największą satysfakcję czerpie z budowania długoterminowych relacji i zaufania.


Prywatnie miłośniczka kina, spędzająca wolne chwile na festiwalach i podróżach śladami najpiękniejszych planów filmowych.

Rekomendacje

Rafał Antoniak

Zakup mieszkania? Tylko z p. Hanną Morawską i Freedom Nieruchomości! Już podczas naszego pierwszego spotkania odczuć można było pozytywną energię. Zaskoczyło mnie przede wszystkim przygotowanie Pani Hanny. Miałem okazję odbyć szereg spotkań z agentami nieruchomości, ale większość nie przedstawia tak wysokiego poziomu profesjonalizmu. Zadałem sporo pytań, Pani Hanna odpowiedziała na nie wyczerpująco, udzielając potrzebnych informacji co do stanu fizycznego i prawnego nieruchomości. Pomogła we wszystkich kwestiach, począwszy od rezerwacji mieszkania, przez dobór doradcy kredytowego, po umowę przeniesienia własności. Poza wykonywaniem swoich obowiązków, Pani Hanna wsparła nas również w aspektach związanych z przekazaniem lokalu w okresie epidemii. Wszystko sprawnie i bezpiecznie. Dziękuję i polecam!

Rafał Antoniak

Napisz do mnie