Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Hanna Morawska

Broker Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w instytucjach finansowych. Współpracowała m.in. z największymi deweloperami i spółdzielniami mieszkaniowymi w Polsce.


Energiczna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Klienci sprzedający nieruchomości cenią ją za dbałość o komfort na każdym etapie procesu sprzedaży oraz skuteczność działania. Kupujący podkreślają jej umiejętność dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zawsze gotowa do rozwiązywania problemów, największą satysfakcję czerpie z budowania długoterminowych relacji i zaufania.


Prywatnie miłośniczka kina, spędzająca wolne chwile na festiwalach i podróżach śladami najpiękniejszych planów filmowych.

Rekomendacje

Czesława i Stanisław Chryczyk

Dziękujemy bardzo za profesjonalną i miłą obsługę zakupu mieszkania przez panią Hannę Morawską. Agent na szóstkę z plusem we wszystkich aspektach, od pierwszego spotkania i prezentacji, odpowiedzi na pytania, poprzez akt notarialny i przekazanie mieszkania. Wszystko wzorcowo i to w czasie obostrzeń. Gorąco pozdrawiamy i polecamy.

Napisz do mnie