Hanna Morawska

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem, zdobytym w instytucjach finansowych. Współpracowała m.in. z największymi deweloperami i spółdzielniami mieszkaniowymi w Polsce.


Energiczna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Klienci sprzedający nieruchomości cenią ją za dbałość o komfort na każdym etapie procesu sprzedaży oraz skuteczność działania. Kupujący podkreślają jej umiejętność dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Zawsze gotowa do rozwiązywania problemów, największą satysfakcję czerpie z budowania długoterminowych relacji i zaufania.


Prywatnie miłośniczka kina, spędzająca wolne chwile na festiwalach i podróżach śladami najpiękniejszych planów filmowych.

Rekomendacje

Izabela i Dariusz Horyza

Izabela i Dariusz Horyza

Pani Hanna Morawska jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę. Przyjechała natychmiast po naszej pierwszej rozmowie telefonicznej. Przedstawiła fachowo plan działania. Wzbudziła nasze zaufanie. Jest osobą miłą, przy tym bardzo kompetentną i chętną do pomocy. Ma też wiele cierpliwości tłumacząc zawiłe procedury po raz kolejny. Zawsze odpowiadała bardzo szybko i obszernie na nasze pytania niezależnie od pory dnia. Na bieżąco byliśmy informowani o aktualnej sytuacji sprzedażowej, otrzymaliśmy informację o potencjalnych kupujących i ich opiniach o ofercie. Pani Hanna wywiązała się z obietnic, do których zobowiązała się podczas podpisywania umowy. Dziękujemy i polecamy współpracę.

 Izabela i Dariusz Horyza

Napisz do mnie