Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Jolanta Steffan

Agent Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu - kierunek "Zarządzanie Jakością".

Wieloletnie doświadczenie zdobyła w pracy w międzynarodowych korporacjach w ramach zarządzania licznymi projektami, analizą procesów a także we współpracy z licznymi specjalistami, ekspertami obszarów, klientami wewnętrznymi oraz klientami zewnętrznymi, którzy są dla niej bardzo istotni. Kierowała też różnymi zespołami,
w których szacunek, wspólne zaangażowanie oraz dostrzeżenie w każdym potencjału pozwolił jej zdobyć zaufanie pracowników.

Obecnie realizuje swoje zawodowe ambicje na rynku nieruchomości, bo od dawna pasjonuje ją budownictwo i jest to kontynuacja pracy podyplomowej w usługach a także podejścia holistycznego do klienta.
Wieczna optymistka, która w każdej sytuacji widzi więcej korzyści niż powodów do smutku.


Osoba skupiona na zróżnicowanych potrzebach klienta, zawsze starająca się spełnić oczekiwania drugiej strony, a w miarę możliwości je przekroczyć. Wiecznie uśmiechnięta i gotowa do rozwiązywania problemów jeśli takowe się niespodziewanie pojawią.

Wolne chwile spędza na urządzeniu wymarzonego ogrodu w towarzystwie kreatywnego, dorosłego syna oraz 2 czworonogów. Znajduje także uciechę w testowaniu swoich sił w jeździe konnej oraz jeździe z koniami mechanicznymi.
Jej mottem życiowym jest „Wysoka Jakość w sercu wszystkiego co robię”

Napisz do mnie