Leokadia Czerniecka-Tarzyńska

Specjalista ds. Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Psychologia w Biznesie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na stanowisku menedżera sprzedaży doskonale rozumie indywidualne potrzeby klientów. Chętnie nawiązuje nowe znajomości oraz utrzymuje długotrwałe relacje, zarówno na poziomie biznesowym, jak i prywatnym.


Jakość prowadzonych działań to jej największy priorytet. Bardzo dobra organizatorka oraz negocjatorka. Pełna pasji, lubi nowe wyzwania i w pełni angażuje się w to, co robi.

Jej motto brzmi: Szczerość i tolerancja kluczem do sukcesu! Zainteresowanie designem, aranżacją wnętrz i architekturą sprawiło, że swoją karierę zawodową realizuje w sieci Freedom Nieruchomości.

Prywatnie zapalona podróżniczka, propagatorka zdrowego odżywiania oraz aktywnego stylu życia.

Rekomendacje

Michał Gajewski

Jestem już po dwóch transakcjach z biurem Freedom. W obu przypadkach uzyskałem bardzo profesjonalną i rzetelną pomoc od Pani Leokadii Czarnieckiej-Tarzyńskiej. Obie transakcje dzięki pomocy p. Leokadii przebiegły bez żadnych problemów. Przy sprzedaży, profesjonalna sesja zdjęciowa i świetna prezentacja mieszkania zaowocowały szybką finalizacją transakcji i uzyskaniem satysfakcjonującej ceny. Przy kupnie, świetny wybór, selekcja i obsługa ofert nieruchomości zaoszczędziły mnóstwo czas. Miałem poczucie, że zobaczyliśmy wszystko co mogło nas zainteresować i mogliśmy dokonać najlepszego wyboru. W trakcie zawierania umowy kupna domu do załatwienia było bardzo dużo spraw, dokumentów, mediacji z drugą stroną umowy. Pani Leokadia przeprowadziła nas bezpiecznie przez cały proces. Bardzo dziękujemy za życzliwość i profesjonalizm.

Napisz do mnie