Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Leokadia Czerniecka-Tarzyńska

Specjalista ds. Nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku Psychologia w Biznesie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na stanowisku menedżera sprzedaży doskonale rozumie indywidualne potrzeby klientów. Chętnie nawiązuje nowe znajomości oraz utrzymuje długotrwałe relacje, zarówno na poziomie biznesowym, jak i prywatnym.


Jakość prowadzonych działań to jej największy priorytet. Bardzo dobra organizatorka oraz negocjatorka. Pełna pasji, lubi nowe wyzwania i w pełni angażuje się w to, co robi.

Jej motto brzmi: Szczerość i tolerancja kluczem do sukcesu! Zainteresowanie designem, aranżacją wnętrz i architekturą sprawiło, że swoją karierę zawodową realizuje w sieci Freedom Nieruchomości.

Prywatnie zapalona podróżniczka, propagatorka zdrowego odżywiania oraz aktywnego stylu życia.

Rekomendacje

Anna Nowak

Zdecydowanie polecam panią Leokadię Czerniecką-Tarzyńską. Pani Leokadia szybko i bezproblemowo przeprowadziła sprzedaż naszego mieszkania, zdobywając wszystkie niezbędne dokumenty i zaświadczenia, nawet gdy przekraczało to zakres objęty umową. Dzięki jej profesjonalizmowi i zaangażowaniu trudny proces sprzedaży mieszkania przebiegł całkowicie bezstresowo.

Napisz do mnie