Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Mateusz Lewandowski

Agent Nieruchomości

Absolwent Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego
w Poznaniu.

Z rynkiem nieruchomości związany od 2015 roku. Posiada doświadczenie w sprzedaży i wynajmie mieszkań oraz domów. Członek Stowarzyszenia Mieszkanicznik oraz Global Investor Club, organizacji zrzeszających ludzi, których wspólną pasją są nieruchomości. Były wieloletni pracownik Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej w Poznaniu, gdzie wykonując plany urządzenia lasu, zdobywał także wiedzę o działkach leśnych i rolnych. Cechuje go bardzo dobra organizacja pracy i mocno analityczne podejście do rynku nieruchomości. W życiu stawia na rozwój osobisty, a jego celem zawodowym jest doskonalenie umiejętności sprzedaży i negocjacji.

Poza nieruchomościami posiada wiele pasji i zainteresowań. Miłośnik warcabów, które towarzyszą mu od ósmego roku życia. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w warcabach 100-polowych, osiągający również sukcesy na arenie międzynarodowej. Pasjonuje się także strzelectwem sportowym. Jest członkiem Stowarzyszenia Zbrojownia i posiada licencją strzelecką PZSS. Lubi czytać książki, chodzić po górach i gdy to tylko możliwe być blisko natury.

Napisz do mnie