#dbamosiebie Sprawdź jak obecnie działamy
WIĘCEJ

Radzisław Sieradzki

Specjalista ds. Nieruchomości

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Doświadczenie zdobywał w kancelarii prawnej. Nieruchomości od zawsze były jego pasją, która ujawniła się już na pierwszych latach studiów. Tematyce tej poświęcił pracę magisterską pt. „Sprzedaż nieruchomości w egzekucji”. Praca w branży związanej z nieruchomościami oraz pomoc klientom sprawiają mu ogromną radość oraz satysfakcję.

Konkretny, wytrwale dążący do celu. Punktualny i zawsze merytorycznie przygotowany do prowadzonych rozmów. Lubi wyzwania i pokonywanie wszelkiego rodzaju przeszkód. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W życiu kieruje się maksymą Ad augusta per angusta "Do wielkich osiągnięć przez trudności".

Prywatnie pasjonat literatury prawnej oraz zgłębiającej tajniki rozwoju osobistego.

Rekomendacje

Katarzyna Osses

Serdecznie polecam każdemu zdecydowanemu (bądź jeszcze nie), ponieważ przy takiej obsłudze - pełna profeska - nie będziecie już się bali zmian... Oczywiście na lepsze!

Pan Radzisław fachowo doradzi, zawsze z pełnym zaangażowaniem przedstawi ofertę, do tego przejawi pełną cierpliwość, gdy dzwoni się do niego z kolejnym zapytaniem. Cierpliwie wszystko sprawdzi, wysłucha i odpowie.
Gdyby nie On pewnie nie byłabym teraz w trakcie przeprowadzki.
Cieszę się, że trafiłam na kogoś, kto naprawdę lubi to, co robi, ma w sobie pasje i przede wszystkim chęć pomocy drugiemu człowiekowi!
Dziękuje za wszystko !!!
P.S. Moje mieszkanie Pan Radek sprzedał w kilka dni po umieszczeniu ogłoszenia, to chyba mówi samo za siebie ? 

 Katarzyna Osses

Napisz do mnie