Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Sylwia Żynda

Dyrektor Oddziału

Absolwentka Politechniki Poznańskiej na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji. Przez ostatnie 15 lat związana z koncernem motoryzacyjnym, gdzie realizowała projekty strategiczne z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.


Podczas wielu lat zdobywania doświadczeń nauczyła się odpowiedzialności, a jej pasją stali się ludzie. Pozytywne nastawienie, zainteresowanie, gotowość do wysiłku oraz nieustająca ekscytacja nowymi wyzwaniami przekładają się na jej zaangażowanie do wykonywania swojej pracy w jak najlepszy sposób.

Cechuje ją optymizm i dynamika w działaniu, nie boi się podejmować nowych wyzwań, działa z pasją i entuzjazmem, kocha życie. Jej dewizę stanowią słowa: "Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi".

Codzienne radości i magiczne chwile dostarcza jej trójka wspaniałych dzieci.

Rekomendacje

CORFUS Sp z oo

Firma CORFUS Sp. z o.o z rekomenduje Freedom Nieruchomości jako profesjonalnego i skutecznego pośrednika w obrocie nieruchomościami.  Szczególne podziękowania dla Pani Sylwii Żyndy za wysoką kulturę, profesjonalizm i oddanie klientowi na każdym etapie współpracy.  Pani Sylwia stanowi swoją postawą zawodową doskonałą wizytówkę swojej firmy. Świetna znajomości przepisów i rynku nieruchomości, przy tym rzeczowo, konkretnie i zawsze z uśmiechem – wszystko to zdecydowało o pomyślnym sfinalizowaniu transakcji. Zdecydowanie polecamy współpracę z Freedom Nieruchomości, zwłaszcza tym jeszcze niezdecydowanym!

Napisz do mnie