Aleksander Rozbaczyło

Agent Nieruchomości

Tytuł magistra administracji uzyskał na WSPiA w Rzeszowie. Przez 15 lat pracował w administracji państwowej. Dzięki ukończeniu w 2017 roku architektury wnętrz w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach mógł poświęcić się jednej ze swoich pasji – projektowaniu wnętrz.

Możliwość spojrzenia na nieruchomość okiem architekta pozwala mu wyeksponować jej często niedostrzegane wcześniej zalety. Jest osobą otwartą, energiczną, która łatwo nawiązuję kontakt.

W relacji z klientem wyznaje zasadę: wysłuchaj, dowiedz się czego druga osoba potrzebuje, a potem znajdź dla niej indywidualnie skrojone rozwiązanie.

Wolne chwile spędza na motocyklu, zwiedza świat i fotografuje go. Pasjonuje go także stara japońska motoryzacja oraz sama Japonia, którą zwiedził i zamierza ją jeszcze eksplorować.

Rekomendacje

Kamil Szymaszek

Polecam! Sprzedaż mieszkania poprowadzona przez Pana Aleksandra Rozbaczyło na najwyższym poziomie, kontakt z agentem fenomenalny! Pomoc w każdym aspekcie sprzedaż łącznie z wszelką prezentacją nieruchomości oraz całą dokumentacją sprzedażową. Jeszcze raz szczerze Polecam!

Napisz do mnie