Aleksandra Prokop

Agent Nieruchomości

Wykształcenie filologa polskiego i socjologa ułatwia jej komunikację międzyludzką i relacje społeczne. Dzięki studiom z zarządzania oraz pracy w HR i administracji wie, jak ważni są ludzie i dobre relacje między nimi. Wie również, jak ważna jest komfortowa przestrzeń otaczająca człowieka, dlatego profesjonalnie doradza w zakupie idealnej nieruchomości, spełniającej oczekiwania Nabywców.

Proces kupna, czy sprzedaży bywa wyczerpujący, swoich Klientów odciąża więc w tym zakresie i dba, aby każda transakcja była dla nich bezpieczna.

Dokładnie analizuje oferty pod względem formalno – prawnym i bierze aktywny udział w negocjacjach w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości.

Prywatnie interesuje się procesami zmian zachodzącymi w społeczeństwie, które również wpływają na rynek nieruchomości. Kieruje się zasadą, że rozwój jest nieustającym procesem, a jedyną stałą jest zmiana.

Jest fanką serników, literatury i kina skandynawskiego oraz Formuły 1, choć po drogach nie pędzi jak Lewis Hamilton czy Valtteri Bottas.

Napisz do mnie