Andrzej Bałajewicz

Dyrektor Oddziału

Rzadko się poddaje - cierpliwość i wiara odziana w determinację zawsze prowadzi do celu. Staram się otaczać ludźmi z pasją – to w nich drzemie potencjał fajnego świata. Żyje tym co jest teraz – dnia wczorajszego nie zmienisz, a „jutro” pojawi się samo. Ukończyłem studia dziennikarskie o specjalności reklama i PR. Interesują mnie zachowania ludzkie z punktu widzenia psychologii i socjologii co chętnie wykorzystuje w zarządzaniu. Ważna jest dla mnie niezależność, to ona tworzy przestrzeń do kreatywnego działania. Dzięki niej kiedyś ruszyłem w podróż swojej kariery zawodowej zaczynając od stanowiska sprzedawcy, dziś będąc menagerem zarządzającym kilkoma projektami.
Pierwsze kroki stawiałem w branży telekomunikacyjnej z którą mam styczność do dziś. Marki takie jak T-Mobile i Play dużo wniosły w kształtowanie mojej obecnej pozycji zawodowej. Kontakt z korporacjami daje bogaty zarys modelu zarządzania, który można wdrożyć w swoje indywidulane, niezależne i elastyczne projekty.
Lubię wyzwania i realizację nowych ciekawych koncepcji. Freedom daje wiele możliwości co w połączeniu z moją osobą pozwala mi budować grupę ciekawych ludzi i zmieniać rynek pośrednictwa nieruchomości w Rzeszowie.

Napisz do mnie