Zobacz, jak pracujemy w sytuacji COVID-19
WIĘCEJ

Justyna Trojan

Specjalista ds. Nieruchomości

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Organizacja i Zarządzanie w Przemyśle. Ponad 10-letnia kariera zawodowa, związana z handlem, zaowocowała unikatowym podejściem do klientów, umiejętnością słuchania oraz wychodzenia naprzeciw ich oczekiwaniom.

Powierzone obowiązki wykonuje z wielkim zaangażowaniem i skrupulatnością. Nie lubi stać w miejscu, a dzięki pracy na rynku nieruchomości rozwija się i realizuje wyznaczone cele.

Prywatnie pasjonatka lotnictwa. Wolne od pracy chwile lubi spędzać aktywnie.

Rekomendacje

Marta Sarkowicz

W mojej ocenie jest profesjonalnym Pośrednikiem świadczenia usług w zakresie obrotu nieruchomościami, polegającymi na skojarzeniu stron i doprowadzeniu do transakcji. Głównie za pomocą profesjonalnego przygotowania oferty sprzedaży, umieszczeniu baneru na nieruchomości, rozdysponowaniu oferty sprzedaży na serwisy internetowe oraz wskazanie lokalizacji sprzedawanej nieruchomości a także przygotowaniu dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy sprzedaży. Jest osobą bardzo kontaktową, miłą, życzliwą, w przystępny sposób wyjaśnia zawiłości przepisów , bardzo skuteczna w prowadzeniu negocjacji. Jest kompetentnym Doradcą pracującym zgodnie z zasadami Kodeksu etyki zawodowej pośredników w obrocie nieruchomościami. Serdecznie dziękuję za współpracę, chętnie polecę Państwa Biuro innym zainteresowanym osobom.

Napisz do mnie